Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Urząd Miasta Tarnowa wspólnie z Tarnowskim Centrum Informacji i teatrem organizują "Kiermasz Świąteczny" na tarnowskim Rynku. Dwudniowa impreza odbędzie się w dniach 19 i 20 grudnia.

"Kiermasz Świąteczny" na tarnowskim Rynku, organizowany przez Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowskie Centrum Informacji oraz Tarnowski Teatr im. L. Solskiego, odbędzie się w dniach 19 i 20 grudnia 2008r. W programie kolędy, życzenia, spektakl teatralny i koncerty.

Wigilia na Rynku
Jak co roku, Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa, Tarnowski Teatr oraz Tarnowskie Centrum Informacji organizują dwudniowe Wigilijne spotkanie mieszkańców oraz władz miasta i okolic. Świątecznie przystrojony Rynek, żywa szopka, występy folklorystyczne i kolędnicy tworzyć będą atmosferę nadchodzących świąt. W tym roku pod Ratuszem będziemy mogli zobaczyć, oby w zimowym anturażu, także plenerową wersję "Betlejem Polskiego" - premierowego spektaklu Tarnowskiego Teatru oraz koncertu znanego góralskiego zespołu TREBUNIE TUTKI, udanie eksperymentującego z innymi nurtami world music, m.in. z muzyką reggae.

Archiwalne