Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

 Od niedawna podróżni, którzy znajdą się w pobliżu dworca kolejowego w Tarnowie, będą mogli natrafić na plan miasta i mapę regionu tarnowskiego. 

Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Wydawnictwem Miejskim Posnania, które prowadzi w Poznaniu sieć Centrum Informacji Miejskiej i Turystycznej, organizuje w dniach 21-22 listopada Walne Zgromadzenie Członków Forum Informacji Turystycznej.

Nowoczesna informacja turystyczna była tematem spotkania, które odbyło się 21 listopada w Poznaniu, z mediami członków Zarządu Forum Informacji Turystycznej.Certyfikacja informacji turystycznej i konkurs na najlepsze centrum informacji turystycznej to dwie najważniejsze inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej, prowadzone wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki i służące podnoszeniu jej jakości. 

Uczestnicy Forum Informacji Turystycznej debatowali dziś na temat rozwoju centr informacji dla turystów. Dyskutowano między innymi na temat szkoleń i najnowszych technologii oraz roli mediów społecznościowych w kwestii rozwoju turystycznego. Zobaczmy zatem relację z tego wydarzenia.  

Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Wydawnictwem Miejskim Posnania, które prowadzi w Poznaniu sieć Centrum Informacji Miejskiej i Turystycznej, organizuje w dniach 21-22 listopada Walne Zgromadzenie Członków Forum Informacji Turystycznej.

Polska Organizacja Turystyczna oraz Wydawnictwo Miejskie Posnania (prowadzące w Poznaniu sieć Centrum Informacji Miejskiej i Turystycznej) zapraszają 21 listopada o godz. 13.45 na briefing prasowy poświęcony nowoczesnej informacji turystycznej.

W niedzielę, 13 listopada, zapraszamy na wyjątkowe połączenie sztuki, wina i tańca. W tarnowskim teatrze odbędzie się finał V edycji Wielkich Tarnowskich Dionizji. Wydarzenie rozpocznie spektakl "Z ziemi włoskiej do Polski" Marcina Cecko, w reżyserii Jakuba Porcari, będący fascynującą opowieścią o największej postaci XIX wieku, Napoleonie Bonaparte.

Dzięki współpracy Tarnowskiego Centrum Informacji z zarządcą dworca kolejowego w Tarnowie – spółką Nieruchomości PKP SA, przed wejściem głównym do odnowionego dworca kolejowego w Tarnowie stanęła turystyczna tablica z planem miasta Tarnowa. W pobliżu wielopoziomowego parkingu P&R przed wejściem do tunelu kolejowego, Tarnowskie Centrum Informacji zamontowało dwustronną tablicę z planem Tarnowa i mapą regionu tarnowskiego.

The village of Zalipie, 36km northwest of Tarnów, has been known as a centre for folk painting for more than a century, ever since its inhabitants started to decorate both the inside and outside of their houses with colourful floral designs. Today about 20 such houses can be seen in Zalipie, with another dozen or so in the neighbouring villages of Kuzie, Niwka and Kłyż.

Przedstawiciele mediów w kulinarnej podróży po regionie tarnowskim

Archiwalne