Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Rozmowa z Marią Zawadą-Bilik, dyrektorem Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży i współpracy na linii samorząd – biuro ŚDM w Tarnowie.

Tarnów również może pochwalić się miejscami, które są przyjazne maluchom. Podczas oficjalnej gali 28 listopada w Krakowie przyznano certyfikaty miejscom z Małopolski, które respektują potrzeby rodziców z dziećmi. Kilkanaście certyfikatów trafiło do firm, instytucji i placówek z Tarnowa.

Święta miłośników wina i doskonałej kuchni już po raz czwarty zagościło w Tarnowie.

Powiatowe Centrum Promocji i Informacji Turystycznej z kolejną, cenną nagrodą. Na targach Tour Salon w Poznaniu Polska Organizacja Turystyczna przedstawiła listę najlepszych placówek "it" w kraju w 2015 roku. W kategorii „it” czterogwiazdkowych, a więc tych z najwyższej półki giżycczanie zdobyli II miejsce.

Przedsiębiorcy z Tarnowa skarżą się na aurę panującą w okolicy starówki.

Portal turystyczny Klub Podróżników Śródziemie zachęca do odwiedzenia Tarnowa. Na ich stronie internetowej możemy przeczytać między innymi o miejscach wartych zobaczenia oraz obejrzeć obszerną galerię zdjęć naszego miasta. - See more at: http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci-tarnowskie/Tarnow-oczami-podroznikow#sthash.7jUBnP0Q.dpuf

Jedno z najważniejszych wydarzeń roku w polskiej turystyce, o ile nie najważniejsze. Tak twierdziło wielu uczestników trzydniowego Forum Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych, które obradowało od 16 do 18 listopada.

Zapraszamy do Tarnowa, polskiego miasta, zwanego „Perłą Renesansu”, a także Polskim biegunem ciepła.Większość turystów odwiedzających Małopolskę, ma w swoim programie żelazną trójcę, czyli Kraków, Wieliczkęi Zakopane.Małopolska ma jednak znacznie więcej do zaoferowania, nawet najbardziej wybrednemu turyście.Jednym z takich miejsc jest klimatyczny Tarnów.

Galeria zdjęć.

Dobiegły końca IV Wielkie Tarnowskie Dionizje.

Archiwalne