Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Powoli żegnamy jesień i przygotowujemy czapki, rękawiczki oraz kurtki. Tarnowskie Centrum Informacji również przygotowuje się na nadchodzący sezon. Chodzi o zimową ofertę zarówno dla gości odwiedzających nasze miasto jak i mieszkańców.

Co to jest informacja turystyczna?, po co się przychodzi do "it"?, gdzie ją szukać?, kto to jest turysta? - na te i inne pytania odpowiadają pracownicy Tarnowskiego Centrum Informacji podczas specjalnych spotkań z przedszkolakami.

Kto to jest turysta? Co to jest i po co jest informacja turystyczna i gdzie jej szukać? Na te z pozoru proste pytania wcale nie jest łatwo odpowiedzieć pełnym ciekawości, ale i krytycznego spojrzenia kilkulatkom. Tego trudnego zadania podjęło się tarnowskie Centrum Informacji Turystycznej.

Co to jest informacja turystyczna?, po co się przychodzi do "it"?, gdzie ją szukać?, kto to jest turysta? - na te i inne pytania odpowiadają pracownicy Tarnowskiego Centrum Informacji podczas specjalnych spotkań z przedszkolakami.

Co to jest informacja turystyczna?, po co się przychodzi do it?, gdzie ją szukać?, kto to jest turysta? - na te i inne pytania odpowiadają pracownicy Tarnowskiego Centrum Informacji podczas specjalnych spotkań z przedszkolakami.

W dniach 19-20 listopada Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała Ogólnopolskie Forum Informacji Turystycznej w Wilkasach k. Giżycka. Spotkanie, które odbywa się każdego roku w listopadzie w różnych częściach Polski (w 2007 r. w Tarnowie) skupia przedstawicieli punktów i centrów informacji turystycznej z całej Polski.

Co to jest informacja turystyczna? Gdzie jej szukać?, Kto to jest turysta? Po co się przychodzi do "it"? - na te i inne pytania odpowiadają pracownicy Tarnowskiego Centrum Informacji podczas specjalnych spotkań z przedszkolakami.

W dniach 19-20 listopada Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała Ogólnopolskie Forum Informacji Turystycznej w Wilkasach k. Giżycka. Małopolskę reprezentowały na Forum trzy ośrodki informacji turystycznej, w tym Tarnowskie Centrum Informacji.

W dniach 19-20 listopada 2009 r. Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała Ogólnopolskie Forum Informacji Turystycznej w Wilkasach k/Giżycka. Spotkanie, które odbywa się każdego roku w listopadzie w różnych częściach Polski (w 2007 r. w Tarnowie) skupia przedstawicieli punktów i centrów informacji turystycznej z całej Polski.

Co to jest informacja turystyczna?, po co się przychodzi do "it"?, gdzie ją szukać?, kto to jest turysta? - na te i inne pytania odpowiadają pracownicy Tarnowskiego Centrum Informacji podczas specjalnych spotkań z przedszkolakami. Ta najnowsza inicjatywa Tarnowskiego Centrum Informacji cieszy się dużym powodzeniem.

Archiwalne