Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

W najbliższy czwartek i piątek w Tarnowie odbędzie się ogólnopolskie Forum Informacji Turystycznej. Temat spotkania to: "Informacja turystyczna a turystyka miejska".

Powstaje szlak turystyczny obejmujący renesansowe zabytki na terenie województwa małopolskiego.

W dniach 29-30.11.07 w Tarnowie, w Hotelu Cristal Park, ul Traugutta 5, odbędzie się doroczne spotkanie Forum Informacji Turystycznej. Tematem wiodącym spotkania będzie "Informacja turystyczna a turystyka miejska".

W najbliższy czwartek w Tarnowie rozpocznie się dwudniowe, doroczne spotkanie Forum Informacji Turystycznej.

Tematem wiodącym zaplanowanego w Tarnowie 29 i 30 listopada spotkania Forum Informacji Turystycznej będzie "Informacja turystyczna a turystyka miejska".

Uznaniem podczas jednej z największych turystycznych imprez targowych na świecie - World Travel Market w Londynie, cieszyła się degustacja wyrobów pszczelarskich z podtarnowskiej pasieki. Zapasy wystarczyły tylko na dwa z czterech dni imprezy.

W najbliższy czwartek w Tarnowie rozpocznie się dwudniowe, doroczne spotkanie Forum Informacji Turystycznej. Na dwa dni zjadą do miasta przedstawiciele informacji turystycznej z całej Polski. Tematem wiodącym spotkania będzie "Informacja turystyczna a turystyka miejska".

Jedną z najnowszych form promocji lokalnych zabytków jest utworzenie małopolskiego szlaku renesansu. W projekcie, obok Willi Decjusza i zamku na Mirowie w Książu Wielkim, staraniem Tarnowskiego Centrum Informacji uczestniczy również tarnowski Ratusz.

Niedawno 120-tysięczny Tarnów promował się na jednej z największych imprez promocji turystycznej na świecie World Travel Market w Londynie. Miasto postanowiło eksponować nad Tamizą przede wszystkim swoją wielokulturowość.

Tarnów po raz piąty zaprezentował swoją ofertę podczas World Travel Market w Londynie. Z roku na rok zainteresowanie miastem wzrasta, większa jest również wiedza na temat Tarnowa.

Archiwalne