Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Młodzi ludzie z pięciu tarnowskich dekanatów spotkali się w Tarnowie, by wspólnie przygotowywać się do Światowych Dni Młodzieży

Dwa tysiące flag czeka na mieszkańców Tarnowa, którzy wezmą udział w tegorocznej akcji „Flaga na samochód”. Dziś, 30 października, od godziny 9 rusza 14. edycja tej akcji.

Tarnowscy kierowcy będą mogli wyrazić swój patriotyzm przez umieszczenie flagi na samochodzie. Na mieszkańców czeka 2 tysiące flag. Świętujemy od dziś.

Za nami kolejny wieczór z IV Wielkimi Tarnowskimi Dionizjami – motywem przewodnim było Wino i lody. Organizatorzy – Stowarzyszenie Kobiety i Wino oraz Restauracja Tatrzańska – zadbali, by przybyli goście kosztowali przygotowane dania przy jednym wspólnym stole.

Dwa tysiące flag czeka na mieszkańców Tarnowa, którzy wezmą udział w tegorocznej akcji „Flaga na samochód”. Jutro, 30 października, od godziny 9 rusza 14. edycja tej akcji. 

Tarnowscy animatorzy i wolontariusze wzięli udział w szkoleniu z wiedzy o regionie

Tarnowscy animatorzy i wolontariusze wzięli udział w szkoleniu z… wiedzy o regionie.

Tarnowscy animatorzy i wolontariusze wzięli udział w szkoleniu z… wiedzy o regionie.

Poznaj 10 powodów dlaczego warto odwiedzić TARNÓW wg Ani i Łukasza z Warszawy.

W czwartek, 29 października o godz. 19 w Restauracji Hotelu "Pod Dębem" w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, odbędzie się prelekcja wraz z degustacją win z najbardziej "winiarskich" krajów świata oraz ich topowych, najbardziej znanych win.

Archiwalne