Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Materiał filmowy: "Magazyn Miejski", http://www.imav.tv/1564/wydarzenia.html , 30-10-2012, (od 2.37 minuty)

Znamy już nazwiska laureatów szóstej edycji Nagrody im. Tadeusza Tertila. Po raz kolejny nagrodzono najlepsze prace licencjackie oraz magisterskie poruszające tematykę Tarnowa oraz regionu tarnowskiego.

Tarnowskie Centrum Informacji najlepsze w Polsce.

"Flaga na samochód" to coroczna akcja tarnowskiego magistratu. W tym roku Urząd Miasta przygotował 5 tysięcy flag, które trafią do mieszkańców Tarnowa.

Kilkaset rodzin z dziećmi przyszło w niedzielę na warsztaty w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Maluchy i starszaki skakały, piszczały, bawiły się w filcowanie, teatr, budowały z kloców, a w wolnej chwili niektóre odbierały certyfikaty miejsc otwartych na rodziny.

Tarnowskie Centrum Informacji, po raz trzeci najlepsze w Polsce. W Poznaniu podczas targów 'Tour Salon' rozstrzygnięto konkurs na najlepszy punkt informacji turystycznej w Polsce, w kategorii czterech gwiazdek.

5 tysięcy biało-czerwonych flag, które kierowcy mogą założyć na anteny swoich samochodów z okazji Święta Niepodległości, przygotowały do rozdania władze Tarnowa. Miasto szczyci się tym, że jako pierwsze w Polsce odzyskało niepodległość w 1918 r., bo już 31 października.

Obywatelskie Porozumienie Osób i Organizacji na rzecz Tradycji i Niepodległości zaprasza w dniach 27- 31 października na cykl wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych pod nazwą „I Festiwal Niepodległości”.

Urząd Miasta Tarnowa po raz kolejny organizuje jedyną tego typu w Polsce akcję „Flaga na samochód”. Zainteresowanie rokrocznie jest coraz większe, dlatego tym razem przygotowano 5 tysięcy flag. - Zachęcamy inne miasta, by poszły śladem Tarnowa i w okresie ważnych świąt swoje ulice zabarwiały na biało – czerwono. Z flagą każdemu jest do twarzy – mówi dyrektor Wydziału Marki Miasta Maria Zawada - Bilik.

TCI okazało się najlepszym punktem informacji turystycznej w Polsce.

Archiwalne