Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Podczas corocznego, Ogólnopolskiego Forum Informacji Turystycznej, które miało miejsce w Chorzowie, wybrano w trakcie Walnego Zebrania nowy zarząd na dwuletnią kadencję. Przewodniczącym został na kolejną kadencję Marcin Pałach z Tarnowa.

Znamy już najlepsze punkty informacji turystycznej w Polsce. Podczas targów Tour Salon w Poznaniu została rozstrzygnięta VI edycja konkursu "Na Najlepsze Centrum Infromacji Turystycznej".

Tarnowskie Centrum Informacji zajęło I miejsce w konkursie Polskiej Organizacji Turystyki Na najlepsze centrum IT w Polsce w 2010 w najwyższej kategorii centrów czterogwiazdkowych. Na drugim miejscu znalazło się Gdańskie CIT, a na trzecim ex aequo Katowice i Jelenia Góra.

To jeden z tych konkursów branżowych Polskiej Organizacji Turystycznej, który przyciąga największe zainteresowanie, a nagrody należą do najbardziej liczących się i cenionych wyróżnień. Ceremonii ogłoszenia wyników co roku niezmiennie towarzyszą emocje i gromki aplauz widowni będący wyrazem uznania dla nagrodzonych.

Тарнувский центр туристической информации признан лучшим. // it.tarnow.pl

Turystyka w Małopolsce ma wielkie szanse na rozwój dzięki funduszom unijnym w ramach priorytetowej osi Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego p.t. „Turystyka i przemysł kulturowy”. Urząd Marszałkowski podpisał już 74 umowy na projekty turystyczne.

W terminie 20-23 października Małopolska Organizacja Turystyczna na zlecenie Województwa Małopolskiego brała udział w targach turystycznych Tour Salon w Poznaniu. Po raz kolejny Region Małopolski zaprezentował bardzo atrakcyjną zabudowę stoiska nawiązującą aranżacją do turystyki aktywnej.

W dniach 20-23 października 2010 roku odbyły się w Poznaniu największe polskie targi turystyczne – TOUR SALON Poznań 2010, które zgromadziły 787 wystawców i prawie 18 tys. zwiedzających. Krajem partnerskim tegorocznej edycji targów była Bułgaria.

W minionym tygodniu powiat bocheński prezentował swoją ofertę turystyczną na targach turystycznych Tour Salon w Poznaniu. 760 wystawców z ponad 30 krajów zaprezentowało swoją ofertę ponad 25 tysiącom zwiedzającym.

Małopolskie produkty turystyczne zostały docenione podczas poznańskich Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2010. Małopolska Organizacja Turystyczna i województwo małopolskie zostały uhonorowane Medalem ACANTHUS AUREUS "za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej"….

Archiwalne