Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

"Kocham Tarnów" - w albumie. Dobiega końca jedna z najpopularniejszych wystaw ostatnich lat organizowanych przez Tarnowskie Centrum Kultury. Sale wystawowe w kamienicy przy Rynku 5 przy okazji tej ekspozycji odwiedziło już trzy i pół tysiąca widzów. Organizatorzy w ciągu ostatnich dwóch tygodni trwania tego przedsięwzięcia spodziewają się jeszcze tysiąca gości. Teraz wydano album, który pozwoli zachować niezwykłe zdjęcia starego i nowego Tarnowa.

Biało-czerwone i tarnowskie flagi powiewają na budynkach w mieście.

Największe w Polsce targi branży turystycznej TOUR SALON 2008 w Poznaniu były kolejnym miejscem, na którym zaprezentował się powiat tarnowski.

Laureatem IV edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej -Na najlepsze centrum informacji turystycznej w Polsce 2008 zostało Tarnowskie Centrum Informacji pokonując Bielsko-Biał ą (II miejsce) oraz Warszawę (III miejsce).

W czwartek, w 90. rocznicę odzyskania przez Tarnów niepodległości na rynku zostanie wykonana kantata "Pierwsze Niepodległe".

Laureatem IV edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej Na najlepsze centrum informacji turystycznej w Polsce 2008, zostało Tarnowskie Centrum Informacji w kategorii miast największych, pokonując Bielsko-Białą ( II miejsce ) i Warszawę ( III miejsce ).

Laureatem IV edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na "najlepsze centrum informacji turystycznej w Polsce 2008" zostało Tarnowskie Centrum Informacji pokonując Bielsko-Białą (II miejsce) oraz Warszawę (III miejsce). Warto nadmienić, iż już w poprzednich edycjach konkursu Tarnów zajmował wysokie miejsca: w 2005 roku - wyróżnienie, a rok później II miejsce.

Podczas uroczystych obchodów 45-lecia Informacji Turystycznej w Polsce, w Warszawie zostały wręczone odznaczenia "za wybitne osiągnięcia w rozwoju informacji turystycznej w Polsce" osobom związanym z informacją turystyczną w całym kraju. Wśród dwudziestu kilku osób, odznaczony również został dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji - Marcin Pałach.

W kategorii miast powyżej 75 tysięcy mieszkańców, pokonało podobne centra z Bielsko-Białej i Warszawy. W 2006 roku w tym zestawieniu TCI zajęło drugie miejsce. Rok wcześniej otrzymało wyróżnienie.

Kolejny powód do dumy. Tarnowskie Centrum Informacji zwyciężyło w IV edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszą placówkę tego typu w Polsce. Kolejne miejsca zajęły centra z Bielska-Białej i Warszawy.

Archiwalne