Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

La perla del Rinascimento", così chiamano la Cittá Vecchia di Tarnów (regione Malopolska) i più noti storici dell'arte in Polonia.

Japanese travel agents believe these to be the 30 most beautiful towns in Europe...

Zalipie, Poland - This village in southern Poland is best-known for its cottages decorated with intricate designs. The custom was reportedly begun by the women of the village more than a century ago.

W najbliższą niedzielę w hali sportowej w Skrzyszowie odbędzie się VI Koncert Charytatywny pod patronatem Wójta Gmniny Skrzyszów Marcina Kiwiora. Dochód zostanie przeznaczony dla sześciu osób, w tym dla pięciorga dzieci i jednej dorosłej.

Tarnowskie Centrum Informacji po raz kolejny zostało uznane przez POT za najlepszy punkt IT w Polsce.

Wiedeń, cesarskie miasto znane ze słynnej, gotyckiej katedry św. Stefana i najstarszego w świecie diabelskiego młyna – Wiener Riesenrad – powstałego przed stu laty jako atrakcja targowa. Właśnie we Wiedniu, nad pięknym, modrym Dunajem, chciałoby się jeszcze dodać, przy wtórze melodii walca Straussa, spotkali się specjaliści od spraw turystyki, by na targach turystycznych zaprezentować swoje oferty. Komu?

W sezonie zimowym ruch turystyczny w Tarnowie drastycznie spada. Statystyki dotyczące liczby turystów odwiedzających miasto obejmują cały rok, więc nikt nie wie, jak wygląda sytuacja w poszczególnych porach roku. Ale i tak łatwo zauważyć, że zimą w Tarnowie pojawiają się nieliczne grupy wycieczkowiczów. W sensie turystycznym jest to, jak się wydaje, miasto tylko na lato. Czy jest szansa, by zmienić tę sytuację?

Czy nowo tworzone szlaki przyciągają do Małopolski nowych turystów? Szlak Architektury Drewnianej, Turystyki Kolejowej czy Szlak Papieski - mamy już kilkadziesiąt tras turystycznych i wciąż powstają nowe.

http://krakow.tvp.pl/23748792/25-i-2015

KONKURS FOTOGRAFICZNY
„Tarnów. Pokaż swoje miasto turystom”Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa 

Jakub Nowak z Ryglic zdobył 3 miejsce w konkursie fotograficznym hotelu Tarnovia pt. "Tarnów. Pokaż swoje miasto turystom."

Archiwalne