Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Udaną prezentacją Tarnowa rozpoczął się cykl promocji polskich miast w Pradze. Na zaproszenie Instytutu Polskiego, w stolicy Czech odbyła się promocja tarnowskiej oferty kulturalnej i turystycznej.

www.tarnow.pl – najlepszą stroną internetową - niezależni eksperci, którzy na prośbę Gazety Krakowskiej dokonali przeglądu i oceny stron lokalnych samorządów docenili Oficjalny Portal Miasta Tarnowa.

Według badań w 2011 roku miasto odwiedziło o 30 % więcej turystów niż rok wcześniej. Z badań wynika, że do Tarnowa najchętniej przyjeżdżają Węgrzy. Turystów przyciągają nie tylko wyjątkowa architektura i zabytki - mówi Marcin Pałach, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji...

První prezentace patřila městu TARNOV s překrásným zachovalých historickým jádrem, které je přezdíváno „perlou polské renezance“.

Powitanie lata w Polskim Biegunie Ciepła - taką atrakcję na rzecz akcji Jurka Owsiaka przygotował Urząd Miasta. Czerwcowy pobyt w Tarnowie można licytować na popularnym portalu Allegro. To już tradycja, że szef samorządu i kierowany przez niego magistrat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Pierwszy tego typu projekt realizowany na skalę europejską

Osoby niewidome i słabo widzące odwiedzające Małopolskę będą mogły wykorzystać specjalne techniki, by lepiej poznać region. Zadbano o to w nowych centrach informacji Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej, które zaopatrzone zostały w zestawy materiałów informacyjnych dla osób z upośledzonym narządem wzroku.

Archiwalne