Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Marcin Pałach - Dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji:
- Miniony rok nie był gorszy od wcześniejszego. Z szacunkowych danych wynika, że krajowych gości odwiedziło nas nieco więcej, natomiast zagranicznych mniej, bilans wychodzi jednak na zero, ponieważ turyści chętnie przedłużali swój pobyt w Tarnowie.

W dniach 14 - 17 stycznia 2010 r. w Wiedniu odbyły się targi turystyczne "Ferien Messe Wien", które zgromadziły 147-tysięczną publiczność. Na targach zaprezentowała się również Polska.

W dniach 14 - 17 stycznia 2010 r. w Wiedniu odbyły się targi turystyczne "Ferien Messe Wien", które zgromadziły 147-tysięczną publiczność. Na targach zaprezentowała się również Polska.

Trwające od 14 do 17 stycznia 2010 r. największe targi turystyczne w Austrii "Ferien Messe Wien" zgromadziły w tym roku 147 tysięczną publiczność.
Prezentację ofert turystycznych przygotowanych przez ponad ośmiuset wystawców z 70 krajów uzupełniała w bieżącym roku ciekawa oferta 30 firm samochodowych zorganizowana w ramach równoległych targów Autosalon. To ciekwe połączenie wystaw organizowane w Wiedniu co dwa lata zdaje egzamin i dodatkowo podnosi zainteresowanie targami turystycznymi.

Tarnowskie Centrum Informacji zachęca do wzięcia udziału w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepsze materiały prasowe, radiowe i telewizyjne promujące polską turystykę krajową "im. Mieczysława Orłowicza".

W weekendowym wydaniu ogólnopolskiej Gazety Wyborczej w cyklicznym dodatku "TURYSTYKA" można przeczytać artykuł o Tarnowie.

W dniach od 14 stycznia do 17 stycznia 2010 r. odbyły się w Wiedniu Międzynarodowe Targi Turystyczne (Ferien-Messe Wien).

Tarnowskie Centrum Informacji zachęca do wzięcia udziału w Konkursie im. Mieczysława Orłowicza, organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. W konkursie nagradzane są najlepsze materiały prasowe, radiowe i telewizyjne promujące polską turystykę krajową.

W weekendowym wydaniu ogólnopolskiej Gazety Wyborczej, w cyklicznym dodatku "TURYSTYKA", można przeczytać interesujący artykuł o Tarnowie.

Otoczony kamieniczkami rynek przypomina architekturą miasta północnych Włoch
Z poznawaniem miast jest podobnie jak z poznawaniem ludzi - liczy się pierwsze wrażenie. W przypadku Tarnowa, gdzie pojechałem pierwszy raz w życiu, sprawdziło się to znakomicie.

Archiwalne