Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Czytelnicy Wirtualnej Polski wytypowali 12 pięknych polskich miast i miasteczek, które zasługują na większe zainteresowanie ze strony turystów. Sprawdź, które miasta znalazły się na liście i daj znać czy zgadzasz się z kolejnością i werdyktem. A może masz swój własny typ?

Zwyczaje wielkanocne w Europie, w Polsce, w Małopolsce, w regionie tarnowskim... 

od koniec ubiegłego roku, tarnowski punkt it poddał się dobrowolnej ogólnopolskiej certyfikacji. Okazało się, że Tarnów utrzymuje wysoki standard obsługi turysty-klienta i spełnia wszelkie kryteria do najwyższej kategorii. Na 42 skategoryzowane w Małopolsce punkty it  cztery gwiazdki podają tylko trzy miasta, w tym właśnie Tarnowskie Centrum Informacji.  

Tarnowscy rowerzyści stracili cierpliwość. Ktoś oznaczył jaskrawym sprayem niebezpieczne miejsca wymagające naprawy na ścieżce prowadzącej z Mościc do centrum miasta.

Przez kilka lat w wolnym czasie próbował odtworzyć historyczny wygląd Klasztoru Bernardynów w Tarnowie. Efekt jest imponujący. Architekt Rafał Nijak wykonał komputerową rekonstrukcję jednej z najpotężniejszych tarnowskich budowli.

Do Tarnowa, do Tarnowskiego Centrum Informacji dotarł kolejny certyfikat. Pod koniec ubiegłego roku, tarnowski punkt it, podobnie jak setki punktów informacji turystycznej w całej Polsce poddał się dobrowolnej ogólnopolskiej certyfikacji.

Do Tarnowskiego Centrum Informacji dotarł kolejny certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. TCI, jako jeden z sześciu punktów it w Małopolsce otrzymał cztery gwiazdki. Certyfikat ważny jest do końca 2018 roku.

Do Tarnowa, do Tarnowskiego Centrum Informacji dotarł kolejny certyfikat. Pod koniec ubiegłego roku, tarnowski punkt it, podobnie jak setki punktów informacji turystycznej w całej Polsce poddał się dobrowolnej ogólnopolskiej certyfikacji. Komisja certyfikacyjna powołana przez Polską i Małopolską Organizację Turystyczną dokonywała weryfikacji zgłoszenia.

Do Tarnowa, do Tarnowskiego Centrum Informacji dotarł kolejny certyfikat. Pod koniec ubiegłego roku, tarnowski punkt it, podobnie jak setki punktów informacji turystycznej w całej Polsce poddał się dobrowolnej ogólnopolskiej certyfikacji. Komisja certyfikacyjna powołana przez Polską i Małopolską Organizację Turystyczną dokonywała weryfikacji zgłoszenia. Po raz kolejny okazało się, że Tarnów utrzymuje wysoki standard obsługi turysty-klienta, spełnia wszelkie kryteria do najwyższej kategorii czterech gwiazdek. Na 42 skategoryzowane punkty it w Małopolsce jedynie 6 posiada kat. ****, w tym właśnie Tarnowskie Centrum Informacji.  

Once you've checked off all the medieval castles and Gothic spires of the Polish city of kings, perhaps it's time to leave the cobbles of the Old Town behind. One thing's for sure: With everything from rugged mountain trails to underground salt mines lurking close to Krakow, you're sure to have plenty to choose from… 
... Tarnów

Archiwalne