Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty tarnowskich restauracji z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty tarnowskich restauracji z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Restauracja "U Włocha" będzie oferować m.in.: specjalne pizze; jedna w kolorach flagi węgierskiej w kształcie serca, druga w kolorach barw narodowych Polski.

Restauracja "Tatrzańska" będzie serwować wybrane potrawy z kuchni węgierskiej, takie jak: Bogracz, Sałatka "węgrzyna" i inne.

Restauracja "Rosso" rozszerzy menu o Kartę Dań Węgierskich, w której znajdą się potrawy sporządzone wg przepisu węgierskiego kucharza László Matyasa.

Swoją ofertę przedstawiła również niedawno otwarta kawiarnia Cafe Tramwaj. W dniu 23 marca będą tam serwowane muffinki z kremem w kolorze flagi węgierskiej przy muzyce węgierskiej oraz tematycznym wystroju wnętrza.

Kolejna tarnowska restauracja włączyła się w obchody Dnia Przyjaźni Polsko Węgierskiej, jest to restauracja Hotelu Tarnovia. W specjalnym menu, przygotowanym na tą okazję, znalazły się wyśmienite dania kuchni węgierskiej, m.in.: Halaszle, Fogas, Gulasz węgierski w kociołku.

Szczegóły ofert poszczególnych restauracji można znaleźć w tabeli oraz ulotkach informacyjnych udostępnionych przez restauracje:

 
 
 

Archiwalne