Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Poszukiwani statyści do filmu o Stefanii Łąckiej

Poszukiwani statyści do filmu o Stefanii Łąckiej

Realizatorzy fabularyzowanego filmu o Służebnicy Bożej Stefanii Łąckiej (1914-1946) - pięknej postaci, pochodzącej z naszego regionu - PILNIE POSZUKUJĄ STATYSTÓW W KAŻDYM WIEKU (również niepełnoletnich)  do scen zbiorowych i epizodów w w/w filmie. Zdjęcia z udziałem statystów rejestrowane będą przez kilka godzin w dniach  29 maja  i 1 czerwca w Tarnowie, w mniejszym zakresie także w dniu 30 maja. 

Oferowane wynagrodzenie to 30 złotych za standardowy dzień zdjęciowy (50 złotych dla osób bardziej absorbowanych w danym dniu).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z asystentem reżysera Dawidem Bromilskim (koordynatorem ds. obsady) tel. 576 039 810, e-mail: dawidbromilski@gmail.com

Spotkania organizacyjne dla chętnych odbędą się w najbliższy poniedziałek 22 maja od godz. 15:30 w Klubie Inteligencji Katolickiej w Tarnowie, Rynek 24.

Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego i - koniecznie - przygotowanie informacji  o swoim wzroście, obwodzie w talii i numerze noszonego obuwia. 

Uwaga: w przypadku osób niepełnoletnich istnieje konieczność otrzymania zgody na udział w filmie, wyrażonej przez  dorosłego opiekuna.

Informacja otrzymana od: www.festiwal.intarnet.pl 

Archiwalne