Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / POT promowała polską turystykę na targach Ferien Messe

POT promowała polską turystykę na targach Ferien Messe

Ponad 155 tys. osób uczestniczyło w tegorocznej edycji wiedeńskich targów Ferien Messe, które połączone były z wystawą Vienna Autoshow. Impreza w stolicy Austrii odbywała się od 9 do 13 stycznia.

Na tej największej imprezie wystawienniczej w Austrii swoje oferty prezentowali przedstawiciele 800 wystawców z ponad 80 krajów świata. Wydarzenie od wielu lat cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem wśród Austriaków. Wystawcy i organizatorzy byli bardzo zadowoleni z dobrej koniunktury gospodarczej, dzięki której tegoroczne targi przyciągnęły wielu nowych zwiedzających.

Organizatorzy targów przygotowali dla publiczności wiele nowości, w tym specjalną strefę sportu i rekreacji, strefę spotkań i wypoczynku dla wystawców, nową formułę programu estradowego, na którym prezentowano atrakcje turystyczne poszczególnych wystawców.

Zagraniczny Ośrodek POT w Wiedniu zorganizował polskie stanowisko narodowe, na którym swoje atrakcje turystyczne prezentowali w ramach Regionalnych Organizacji Turystycznych MOT i SOT przedstawiciele miast Bielska Białej, Krakowa, Tarnowa i Zabrza wraz z kopalnią Guido. Dodatkową atrakcją stoiska była promocja Muzeum Polskiej Wódki z Warszawy i prezentacja dla publiczności makiety Kanału Ostróda-Elbląg.

 

Więcej: https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/pot-promowala-polska-turystyke-na-targach-ferien-messe#n 

21.01.2019

Archiwalne