Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / PLEBISCYT „KOCHAM TO MIASTO – MIASTO ROKU 2017”

PLEBISCYT „KOCHAM TO MIASTO – MIASTO ROKU 2017”

Plebiscyt ma na celu wyłonienie polskiego miasta wzbudzającego najlepsze uczucia mieszkańców i sympatyków. To już druga edycja plebiscytu, który spotkał się z ogromnym zaangażowaniem mieszkańców, sympatyków polskich miast.

W tym roku można głosować na stronie: https://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/ (strona zostanie uruchomiona wraz ze startem głosowania).

TERMIN: Plebiscyt potrwa od godz. 12.00 dnia 13.11.2017 r. do godz. 23.59 dnia 03.12.2017 r. Udział w plebiscycie jest absolutnie bezpłatny.

NAGRODA DLA ZWYCIĘSKIEGO MIASTA: Miasto, które uzyska najwięcej głosów, otrzyma tytuł Miasta Roku 2017, a także wsparcie w promocji swojego regionu ze strony Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o.:  (4 x post na Facebooku promujący miasto, z możliwością linku przekierowującego na stronę/strony wskazane przez zwycięskie miasto; 1 x galeria zdjęć na Facebooku, także z możliwością przekierowania na wskazaną stronę/strony; 1 x post na blogu; tydzień promocji na teaserze na stronie głównej HRS.pl; 2 x mailing (1x dla osób podróżujących prywatnie, 1x dla osób podróżujących służbowo), również z możliwością przekierowania na wskazaną stronę/strony; 1x publikacja na YouTube, jeśli miasto udostępni własne materiały wideo).

Nagroda zostanie zrealizowana w ciągu 3 miesięcy od ogłoszenia wyników. Wszystko zostanie zrealizowane we współpracy ze zwycięskim miastem.

Dodatkowo miasta, które znajdą się na 1,2 i 3 miejscu otrzymają dyplom i statuetkę „Miasta Roku 2017”.

NAGRODA DLA GŁOSUJĄCYCH: Na tych, którzy najatrakcyjniej uzasadnią swój wybór, czekają wyjątkowe nagrody: aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 3 bony podarunkowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City.

Archiwalne