Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Mikołajki w Tarnowie 2017

Mikołajki w Tarnowie 2017

Gdzie na Mikołaja w Tarnowie?

 

2 grudnia godz.: 12:00 – 18:00

MIKOŁAJKI Z FERNANDO w Galerii Tarnovia

Moc atrakcji czeka na dzieci w Galerii Tarnovia:

- przygody z Fernando
- spotkanie z Mikołajem
- gry, zabawy i konkursy z filmowymi nagrodami
- twórcze warsztaty podczas, których dzieci będą wykonywały własnoręcznie bombki choinkowe, mikołaje i bałwanki

Wszystkie dzieci otrzymają broszury z grami i zabawami filmowymi. Spotkanie z Mikołajem i Fernando dodatkowo osłodzi wata cukrowa. Zapraszamy od 12.00 do 18.00.

Film Fernando w kinach można będzie obejrzeć już od 5 stycznia.

http://www.galeria-tarnovia.com/aktualnosci/mikolajki-z-fernando

 

2- 3 grudnia godz.: 16:00

MIKOŁAJKI Z MUMINKAMI

Z okazji Mikołajek wszystkich najmłodszych widzów wraz z rodzicami zapraszamy do bajkowej krainy Muminków. Spektakl „Lato Muminków” zagramy w sobotę i niedzielę 2 i 3 grudnia o 16:00. W tych dniach, tarnowski teatr odwiedzi specjalny gość.

Na scenie zobaczymy znanych i lubianych bohaterów z opowiadań Tove Jansson: Muminka, Migotkę, Mamę i Tatusia Muminka, Małą Mi, Paszczaka, Włóczykija i Filifionkę. Wspólnie z nimi mali widzowie wyruszą w niezwykłą podróż w poszukiwaniu nowego domu. Odnajdą go    w opuszczonym teatrze i przeżyją wesołą, teatralną przygodę.

„Muminki” uczą tolerancji, szacunku do inności. Pokazują, że należy być uprzejmym, traktować się elegancko. Gloryfikują bliskość, zaufanie, ciepło rodzinne i mądrą rozmowę. To klasyka światowej literatury, która nieustannie udowadnia swoją ponadczasowość.

Rezerwacja biletów: 14 688 32 87, 784 976 025
Serdecznie zapraszamy!

http://www.teatr.tarnow.pl/news/view/517

 

6 grudnia godz.: 13:00-20:00

Rozpakuj prezent i wygraj! - Mikołajki w Gemini Park

Pomysł na mikołajkowy prezent to nie taka prosta sprawa! Z pewnością wielu "Mikołajów" przekonuje się o tym każdego roku. Dlatego Gemini Park Tarnów ma jedyną taką propozycję dla wszystkich chętnych, aby... zawalczyć o swój wymarzony prezent na ringu! Dodatkowo, na odwiedzających centrum handlowe, czekają zdjęcia ze Św. Mikołajem, dekorowanie pierniczków oraz pokazy. 

W środę 6. grudnia, w godzinach 13:00 - 20:00, odwiedzający Gemini Park będą mogli dekorować świąteczne pierniczki, obejrzeć pokazy carvingu - czyli rzeźbienia w owocach i warzywach oraz wziąć udział w pokazach eleganckiego oraz okazjonalnego nakrycia stołu, które prowadzić będą uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie.

Na uczestników wydarzenia czekać będzie także Święty Mikołaj, z którym wszyscy będą mogli porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które tuż po wywołaniu będzie można zabrać ze sobą do domu. Św. Mikołaj będzie również do dyspozycji rodziców, którzy chcą, aby podczas tego wyjątkowego dnia to właśnie Święty Mikołaj wręczył prezent ich dzieciom, dlatego mogą wcześniej przekazać mu swoje podarunki i sprawić, żeby to wydarzenie było jeszcze bardziej niezwykłe.

Główną atrakcją tego dnia będzie prawdziwy ring, na którym chętni zawalczą o wyjątkowy prezent! Na uczestników czekać będzie nie lada wyzwanie! Na czym ta walka będzie polegać?

Zadaniem będzie możliwie jak najszybsze odpakowanie prezentu w... rękawicach Świętego Mikołaja! Uczestnik będzie musiał wykonać to zadanie w czasie określonym przez... szczęście kolejnego zawdonika, który będzie rzucał dwoma kostkami do gry. Czas na odpakowanie prezentu minie, kiedy uczestnik obok wyrzuci "dubla", czyli taką samą liczbę oczek na dwóch kostkach. Wtedy to on przejmie rękawice i będzie próbować odpakować prezent. Cała zabawa potrwa do momentu, kiedy jeden z uczestników jako pierwszy odpakuje prezent. 

Do wygrania będzie: tablet edukacyjny, maskotki w rozmiarach sięgających nawet 190 cm, stół do piłkarzyków, keyboard, akcesoria do zimowej zabawy, gry planszowe czy klocki LEGO. 

Wkrótce podamy szczegółowe zasady zabawy na ringu z prezentami. 

Dodatkowymi atrakcjami będą pokazy walk bokserskich klubu TIGER Tarnów.

http://www.tarnow.geminipark.pl/rozpakuj-prezent-i-wygraj

 

6 grudnia  godz. 13.00-19.00

MIKOŁAJKOWY AUTOBUS SIEMACHY

 

Zapraszamy do swiatecznego, bezpłatnego autobusu SIEMACHY, gdzie Swiety Mikołaj ze swoja druzyna rozdawac beda słodkie prezenty. Kursy odbywac sie beda na trasie SIEMACHA Spot Gemini Park - centrum miasta.

PRZYJDZ DO SIEMACHY, ZAINSPIRUJ SIE I DOŁACZ DO NAS!
Trzy placówki pod jednym dachem przy ul. 16 Pułku Piechoty 12 w Tarnowie

SIEMACHA Spot Gemini Park Tarnów
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Osrodek Poradnictwa i Terapii Rodzin w Tarnowie

http://siemacha.org.pl/aktualnosci/2017/11/o-mikolaju-ktory-jezdzi-autobusem#prettyPhoto

 

 

 

 

 

 

 

Archiwalne