Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Małopolska na targach ITB w Berlinie

Małopolska na targach ITB w Berlinie

Organizowane corocznie od 1966 roku Targi Turystyczne ITB w Berlinie co roku gromadzą tłumy ludzi związanych z turystyką, zainteresowanych rozwojem i pogłębianiem relacji biznesowych oraz na bieżąco śledzących trendy w branży. Delegacji z Małopolski odwiedzającej targi przewodniczy członek Zarządu Jacek Krupa. Obecni są również: radny województwa i prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej Leszek Zegzda oraz dyrektor Departamentu Turystyki, Sportu i Promocji UMWM Elżbieta Kantor.

Małopolska po raz kolejny obecna jest na tej największej imprezie wystawienniczej na świecie, która gromadzi ok. 170 tys. odwiedzających i 11 tys. wystawców ze 187 krajów. Wszyscy zainteresowani odwiedzeniem naszego regionu na stoisku Województwa Małopolskiego otrzymają niezbędne informacje dotyczące dojazdu, noclegów, wyżywienia oraz atrakcji turystycznych. Prezentację Małopolski koordynuje podczas targów Małopolska Organizacja Turystyczna. Stoisko regionalne Małopolski tworzą: Województwo Małopolskie, Miasto Kraków, Tarnowskie Centrum Informacji oraz Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury.

Oficjalne otwarcie targów miało miejsce wczoraj. Na dziś zaplanowany jest udział małopolskiej delegacji w otwarciu stoiska Polski na targach ITB oraz udział w konferencjach i spotkaniach z przedstawicielami branży turystycznej organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Wieczorem ma się odbyć się „Wieczór Regionów”, który również organizuje Polska Organizacja Turystyczna.

Więcej informacji:

http://malopolskie.pl/Wydarzenia/?id=9935

Archiwalne