Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT.

Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT.

Polska Organizacja Turystyczna po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Produkty mozna zgłaszać do 14 września br.
Małopolska Organizacja Turystyczna, po raz kolejny prowadzi etap regionalny konkursu, poprzez zbieranie zgłoszeń, ocenę i wytypowanie produktów, które przejdą do etapu ogólnopolskiego.
 
Na etapie regionalnym zostaną wybrane: 3 najlepsze produkty turystyczne ubiegające się o Ogólny Certyfikat POT, (w tym produkt wskazany przez Komisję do ubiegania się o tytuł Certyfikatu Internautów) oraz 1 do Złotego Certyfikatu POT.
W kolejnym etapie ogólnopolskim POT dokona wyboru produktów turystycznych, które otrzymają Wyróżnienia, Certyfikaty dla najlepszych produktów oraz Złoty Certyfikat POT.
 
Przypominamy, iż prawo do zgłoszenia do Złotego Certyfikatu mają jedynie te produkty turystyczne, które otrzymały w latach ubiegłych miano Certyfikatu POT. Zgłoszenia jednak można dokonywać, nie wcześniej niż po upływie 5 lat od daty otrzymania ogólnego Certyfikatu POT. Nagrodą główną dla produktu, który uzyska „Złoty Certyfikat” będzie krajowa kampania promocyjna.
 
Od 25 czerwca do 14 września można zgłaszać produkty i wprowadzać zmiany w swoich zgłoszeniach. Po tym czasie nastąpi zamknięcie możliwości zgłoszenia produktów, a następnie ocena komisji powołanej przez MOT i wskazanie produktów, które przejdą do etapu ogólnopolskiego.
 
Zgłoszenia można dokonać poprzez link: https://konkurs.pot.gov.pl/konkurs/
 

Archiwalne