Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Kolejny tytuł dla tarnowskiego campingu

Kolejny tytuł dla tarnowskiego campingu

Tarnowski camping „Pod Jabłoniami” po raz czwarty z rzędu uzyskał tytuł „Mister Camping 2017”, zajmując pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy camping w Polsce.

W konkursie organizowanym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu przy współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyki, uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Ocenie podlegają w nim m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu na nim oraz jakość usług i obsługi turystów. Uwzględniane są także uwagi turystów krajowych i zagranicznych.

Campingi będące laureatami konkursu są rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w informatorach oraz na mapach campingowych wydawanych przez PFCC, na międzynarodowych imprezach campingowych, a także na prowadzonej w dwudziestu dwóch wersjach językowych stronie internetowej federacji, która w tym roku odnotowała ponad 6 milionów wejść. Najlepsze polskie campingi promowane są także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę”.

- Bardzo cieszę się z tego, że po raz kolejny nasz camping został tak wysoko oceniony. Łatwiej jest bowiem zdobyć takie wyróżnienie niż utrzymać je w kolejnych latach. O tak wysokiej naszej pozycji decyduje z pewnością fakt, że na campingu jest wszystko, co potrzebne dla użytkowników campingów, camperów, jak i dla tych, którzy przyjeżdżają do nas pod namiot. Wpływ na wysoką ocenię obiektu ma też z pewnością fakt, że nie stoimy w miejscu, ale cały czas wprowadzamy coś nowego– mówi właściciel tarnowskiego campingu „Pod Jabłoniami”, Andrzej Ciszek.

http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci-tarnowskie/Kolejny-tytul-dla-tarnowskiego-campingu

 

Archiwalne