Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Fuzja na tarnowskim rynku przewozowym. Dwie korporacje łączą siły

Fuzja na tarnowskim rynku przewozowym. Dwie korporacje łączą siły

Dwie firmy taksówkarskie działające w naszym mieście będą teraz funkcjonować pod jednym szyldem. Dla klientów to dobra informacja, ponieważ skróci się czas oczekiwania na transport, co ma dodatkowo ułatwić aplikacja mobilna. Pasażerowie nie muszą martwić się o swój portfel. Przyjęty cennik odpowiada niższej taryfie wykorzystywanej do tej pory przez konsolidujące się firmy.

Wspólna korporacja powstała z połączenia Radio Taxi Viva oraz Radio Taxi Dwójki będzie funkcjonowała pod marką Vivy. Dotychczasowi użytkownicy Dwójek nie odczują jednak zmiany, ponieważ numer telefonu, przez który zamawiali taksówki (14 19622) jest aktywny i funkcjonuje na równych prawach jak kontakt do Vivy (14 19626).

Za wynajęcie samochodu (tzw. otwarcie drzwi) zapłacimy niezmiennie 4 zł. Każdy przejechany kilometr między godz. 6.00-22.00 kosztuje 1,90 zł (klienci Dwójek płacili dotychczas 2 zł), natomiast w godzinach 22.00-6.00: 2,50 zł (klienci Dwójek płacili dotychczas 3 zł). Koszt godziny postoju to 35 zł (w Radio Taxi Dwójki obowiązywała stawka 40 zł).

Archiwalne