Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Film "Odkryj region tarnowski" wygrywa w konkursie "Kadry z Polski"

Film "Odkryj region tarnowski" wygrywa w konkursie "Kadry z Polski"

Podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, wręczono nagrody zwycięzcom konkursu na film promocyjny „Kadry z Polski”. Wygrały: „Odkryj region tarnowski” i „Szlak Orlich Gniazd.

Na konkurs organizowany przez portal WaszaTurystyka.pl, przysłano kilkadziesiąt filmów. Jury w składzie: Marek Mazur – przewodniczący, Arkadiusz Bińczyk, Tomasz Brzozowski i Adam Gąsior postanowiło wyróżnić i nagrodzić dziewięć z nich.

Redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka, Adam Gąsior, powiedział: „Do konkursu zaprosiliśmy amatorów i zawodowców, urzędy, organizacje i osoby prywatne. Cel był oczywisty – pokazać piękno Polski, zachęcić do odwiedzenia jej. Zdajemy sobie sprawę, że być może tradycyjne filmy mogą wydawać się archaiczną formą promocji, ale po pierwsze jesteśmy tradycjonalistami; po drugie – filmy nadal odgrywają dużą rolę w promocji. Być w może w następnych edycjach dołożymy inne kategorie: filmy robione komórką, być może innymi technikami, o których obecnie nie mamy pojęcia. Ocenialiśmy filmy po dwoma względami: technicznym i czy zachęca on do odwiedzenia danego miejsca.”

Kategoria „Mój region najpiękniejszy"

Miejsce I - „Odkryj region tarnowski" autorstwa Adama Bortnowskiego i Roberta Krajewskiego.

Robert Krajewski odebrał nagrody od dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej
Nagrody to: Statuetka ufundowana przez prezesa POT, dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”, voucher na nocleg 2-osobowy w Hotelu Mościcki w Spale, voucher na weekend w Hotelu Żubrówka w Białowieży oraz weekend hotelu w górach ufundowany przez IGHP

Więcej na stronie: Wasza Turystyka - Konkurs filmowy „Kadry z Polski” rozstrzygnięty

Archiwalne