Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Bartosz Kapustka podziękował kibicom ze swojej rodzinnej Pogórskiej Woli za wsparcie podczas Euro 2016

Bartosz Kapustka podziękował kibicom ze swojej rodzinnej Pogórskiej Woli za wsparcie podczas Euro 2016

Mieszkańcy Pogórskiej Woli kibicowali reprezentacji Polski oraz jej pomocnikowi w remizie strażackiej. Właśnie tam odbyła się skromna uroczystość powitania lokalnego bohatera.

- Chciałem przyjechać. Byłem wcześniej u rodziców, ale chciałem wtedy spędzić czas z rodziną. Rzadko mam okazję wracać do domu. Nie spodziewałem się takiej niespodzianki. Jest mi miło. Cieszę się, że rodzinne strony mnie wspierają. Słyszałem, że strefa kibica jest tutaj imponująca. Było mi bardzo miło - mówił Kapustka.

Spotkania z Bartoszem Kapustką nie mogli się już doczekać mieszkańc  Pogórskiej Woli, którzy są dumni z reprezentacyjnego pomocnika. "Były bardzo duże emocje. Spotykaliśmy się tutaj w strefie kibica. Byliśmy szczęśliwi, że ktoś z takiej małej miejscowości wybił się. Pokazał światu, że nie tylko mieszkańcy z dużych miast mogą coś osiągnąć, ale również takiej małej miejscowości jak nasza Pogórska Wola. Jesteśmy bardzo dumni z Bartka" - wyjaśniała mieszkanka Pogórskiej Woli. Inna dodała, że "pokazało to dzieciom, że marzenia się spełniają. Że można w życiu robić wszystko. Trzeba tylko chcieć, ciężko pracować i marzenia się spełniają".  

Po dobrym występie na Euro 2016 wzrosło zainteresowanie europejskich klubów transferem pomocnika Cracovii. Bartosz Kapustka powiedział jednak dziennikarzom, że po powrocie z Francji skupił się na odpoczynku. W poniedziałek wraca do treningów z Pasami, jego przyszłość ma się wyjaśnić w najbliższych dniach.

http://www.radiokrakow.pl/sport/bartosz-kapustka-podziekowal-kibicom-ze-swojej-rodzinnej-pogorskiej-woli-za-wsparcie-podczas-euro-2016-46981/

Archiwalne