Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Zapraszamy dzieci i rodziców do skorzystania z oferty przygotowanej na Dzień Dziecka:

W związku z organizacją Międzynarodowej Nocy Muzeów 2017 oddziały, w których impreza się odbywa, będą w najbliższych dniach czynne w następujących godzinach (nie będą czynne w sobotę rano):

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza do Tarnowa i regionu na weekend majowy.

Cieszący się dużą popularnością zabytkowy tabor kolejowy ponownie wyjedzie na kolejowe szlaki. Historyczne składy zawitają do takich miejscowości, jak: Piwniczna, Muszyna, Krynica-Zdrój, Gorlice, Biecz, Wadowice, Żywiec, Nowy Sącz, Kraków, Wieliczka czy Zakopane. Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei, organizator przejazdów, otrzymało na ten cel dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach konkursu "Małopolska Gościnna".

Przed nami trzecia edycja Tarnowskiego Weekendu Fotografii, która odbędzie się w maju. BWA zachęca osoby wykonujące zdjęcia zarówno profesjonalnie i amatorsko, przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń do włączenia się w organizację tego przedsięwzięcia. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się 9 marca, o godz. 17 w Pałacyku Strzeleckim. 

Propozycje walentynkowe w Tarnowie

Wraz z Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszamy na „Dyskotekę na Lodzie”, która będzie się odbywała na lodowisku przy ulicy Wojska Polskiego 14 . Za muzykę odpowiedzialny będzie DJ Luketus.

Muzeum Okręgowe w Tarnowie oraz fundacja kultury i sztuki – i kropka zapraszają na Bal Rycerski w Ratuszu. Impreza dla dzieci już w najbliższą niedzielę. Udział w balu jest bezpłatny.

Gdzie na ferie w Tarnowie?

VII Koncert Charytatywny odbędzie się w hali sportowej w Skrzyszowie w dniu 5 lutego 2017 r. o godz. 18:00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lady Pank. Bilety są już dostępne!