Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Chcesz miło spędzić czas? Poznać ciekawych ludzi? Nauczyć się niezwykłego języka?

Zapraszamy na kurs języka węgierskiego! 

Przyszedł czas na IV edycję Certyfikacji Karczm Regionalnych Małopolski, prowadzonej przez Małopolską Organizację Turystyczną. Przypomnijmy, że podczas poprzednich edycji, w 2015, 2013 i 2011 roku certyfikaty „Małopolska Karczma Regionalna” uzyskało około 40 karczm z regionu.

Subregion Tarnowski to bogactwo możliwości! Miasto Tarnów i Subregion Tarnowski to obszar wyjątkowo atrakcyjny tak pod względem turystycznym, kulturalnym, jak i przede wszystkim inwestycyjnym. 

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce, którzy prowadzą działalność w obszarach turystyki sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy), turystyki uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, touroperatorzy)

Trzecia edycja Akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.

Rokrocznie Tarnów odwiedza kilkaset tysięcy turystów z kraju i zagranicy. Poza krajanami najczęściej przyjeżdżają Europejczycy, a ostatnio odwiedzają nas goście z Japonii i Chin oraz innych egzotycznych miejsc.  Nie tylko podziwiają zabytki, ale także doceniają gościnność tarnowian.

TCI po raz kolejny przystępuje do akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” - PROMOCJA -50% obejmuje wynajem pokoju gościnnego oraz wypożyczenie roweru w TCI.

Zbyt piaszczysta plaża, za dużo Rosjan, wolno schnące ręczniki – takie reklamacje to codzienność biur podróży. Brzmią absurdalnie, ale są jak najbardziej prawdziwe.

W Polsce nawet co piąty klient biur podróży składa reklamacje – jeszcze w trakcie trwania wyjazdu lub po powrocie. Większość z nich zostaje rozpatrzonych pozytywnie, ale są też takie, które wywołują uśmiech.

Działania marketingowe, niezależnie od branży, wymagają sporego nakładu pracy i czasu. Warto zatem poznać narzędzia, które pozwalają na zautomatyzowanie niektórych procesów marketingowych, a tym samym prowadzenie ich w bardziej efektywny sposób.

Zamek w Wiśniczu uruchomił nową trasę turystyczną. Po raz pierwszy w historii turyści mogą zejść do podziemi przejściem, które służyło w przeszłości tylko księciu, jego najbliższym i oficerom załogi wojskowej. Trasa Nietoperza, bo o niej mowa, stanowi uzupełnienie wirtualnej atrakcji, którą zaprezentowano w marcu pod nazwą Bastion VR.