Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

ak wynika z raportu „Hotel Marketing & Technology Trends”, przygotowanego przez ekspertów Profitroom przy współpracy z firmą doradczą Deloitte, w najbliższym czasie marketing w sektorze hotelarskim będzie opierał się na skutecznym wykorzystaniu Internetu i mediów społecznościowych, w tym storytellingu, livestreamingu oraz współpracy influencerami, czyli wpływowymi twórcami opinii.

„Komu potrzebna jest Polska Organizacja Turystyczna?" - pod tym tytułem w redakcji „Rzeczpospolitej" odbyła się dyskusja zorganizowana przez serwis Turystyka.rp.pl.

Stworzenie nowej strategii rozwoju turystyki, negocjowanie pieniędzy na turystykę w Brukseli, powołanie domu marek turystycznych i reforma Polskiej Organizacji Turystycznej – to tylko część zadań jakie stawia sobie wiceminister od turystyki Dawid Lasek

Pasażerowie mają powody do zadowolenia. Zaostrza się wojna cenowa linii lotniczych, a rywalizacja tradycyjnych przewoźników z tanią konkurencją weszła w nową fazę. M.in. za sprawą oferty, którą zapowiada norweski przewoźnik Norwegian.

Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można weekend dla dwóch osób w Tarnowie.

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to akcja o charakterze handlowym (sprzedaż usług poza sezonem) i promocyjnym (namawiająca do planowania wypoczynku poza sezonem urlopowym). Zapraszamy do udziału w Akcji.

7 lutego rozpoczyna się przyjmowanie ofert udziału w drugiej edycji akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. W ubiegłorocznej, pilotażowej, przeprowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, wzięło udział prawie 400 partnerów z całego kraju, między innymi restauratorzy, hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, którzy przygotowali ofertę usług w obniżonych cenach. Skorzystało z niej ponad 60 tys. Polaków. W tym roku pierwszy weekend niższych cen przypada od 31 marca do 2 kwietnia.

Średnio o 33,5 procent więcej niż rok wcześniej zapłacili za grudniowy nocleg w jednogwiazdkowym hotelu klienci serwisu Hotele.pl.

3 lutego rozpoczyna się przyjmowanie ofert udziału w drugiej edycji akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. W ubiegłorocznej, pilotażowej, przeprowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, wzięło udział prawie 400 partnerów z całego kraju, między innymi restauratorzy, hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, którzy przygotowali ofertę usług w obniżonych cenach. Skorzystało z niej ponad 60 tys. Polaków. W tym roku pierwszy weekend niższych cen przypada od 31 marca do 2 kwietnia.

Małopolska Organizacja Turystyczna ogłasza nabór na uczestników Targów Regionów i Produktów Turystycznych, które odbędą się w dniach 17-19 lutego 2017 roku w Poznaniu oraz Targów ITB, które odbędą się w dniach 8-12 marca 2017 roku w Berlinie.