Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Herbatka Tarninówka zyskała nową szatę graficzną. Herbatka to doskonały prezent, polecamy ją zarówno mieszkańcom naszego miasta jak i gościom odwiedzającym Tarnów.

Pogodowy Tarnów na antenie ogólnopolskiej telewizji. Już po raz kolejny, w najbliższy weekend, 28 i 29 czerwca, będziemy gościć pogodę wyjazdową TVN. Tym razem, powodem do pokazania miasta na antenie TVN24 i TVN Meteo jest półfinał X. Małopolskiego Festiwalu Smaku. Prowadzącym będzie znany i lubiany prezenter Tomasz Zubilewicz.

Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Kijowie (POIT) oraz Tarnowskim Centrum Informacji
zorganizowały "V Forum Dziennikarzy Turystycznych Ukraina - Polska".

Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Kijowie oraz Tarnowskim Centrum Informacji organizują „V Forum Dziennikarzy Turystycznych Ukraina – Polska”.

Dalszy ciąg tarninowej reklamy Tarnowa. Po koralach przypominających owoce tarniny miasto inwestuje w kolejne gadżety z tym motywem.

Trwa gorący spór o polski biegun ciepła. W szranki o tytuł najcieplejszego miasta stanęły Tarnów i Wrocław.

Są już pierwsze efekty wizyty węgierskich dziennikarzy w Tarnowie i promocji Tarnowa w Budapeszcie.

Mediolan, Berlin, Paryż, Wiedeń oraz Budapeszt - to zagranicą, a w kraju Katowice, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Łódź i Kraków - to miasta, w których tej wiosny promowany będzie Tarnów wraz z ziemią tarnowską.

Miasto Tarnów poprzez Wydział Marki Miasta i Tarnowskie Centrum Informacji wspólnie z Powiatem Tarnowskim uczestniczyło w dniach 12 - 14 lutego br. w otwierających sezon turystyczny 2010 Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu.

W weekendowym wydaniu ogólnopolskiej Gazety Wyborczej w cyklicznym dodatku "TURYSTYKA" można przeczytać artykuł o Tarnowie.

Archiwalne