Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Do końca zimy w sprzedaży "Zimowy Zestaw" („ciepło z Tarnowa” i czapka przyda się każdemu zmarzluchowi) w promocyjnej cenie 19,50 zł.

Zapraszamy do siedziby TCI, Rynek 7, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 do 18:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9:00 do 17:00.

Zapraszamy!

2 grudnia w Tarnowie odbędzie się kolejne z comiesięcznych spotkań fotografów mobilnych. Trzydziestu fotografów z całej Polski przejdzie przez miasto i sfotografuje je swoimi smartfonami.

Rusza kolejna edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Od 6 do 8 października będzie można skorzystać z promocji - 50 %.

Kilkudziesięciu uczestników reprezentujących branżę deweloperską, logistyczną, centrów handlowych wzięło udział w spotkaniu biznesowym, przygotowanym przez Wydział Rozwoju Gospodarczego, w ramach realizacji projektu Business Boost For Małopolska. 

"Salon de Vacances” są to największe targi turystyczne w Belgii, drugie (po Utrechcie) na terenie Beneluksu, rokrocznie odwiedza je ponad 110 tysięcy odwiedzających. Tarnów oferował francuskojęzyczne oraz anglojęzyczne materiały informacyjne, mapki Tarnowa i regionu oraz liczne ulotki. Sporym zainteresowaniem cieszył się konkurs oferujący “weekend w Tarnowie”, jak również tarniówka i korale. Na stoisku wyświetlany był również filmy promocyjny o Tarnowie.

W Tarnowskim Centrum Informacji do końca zimy można nabyć "Zimowy Zestaw" w promocyjnej cenie 19,50 zł. W skład Zimowego Zestawu wchodzi "ciepło z Tarnowa", czyli bardzo praktyczny ogrzewacz termiczny oraz czapka zimowa z logo miasta.

TARNOWSKIE CENTRUM INFORMACJI JEST PARTNEREM AKCJI “POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”.

PROMOCJA -50% na wynajem pokoju gościnnego oraz wypożyczenie roweru w TCI.

Herbatka Tarninówka zyskała nową szatę graficzną. Herbatka to doskonały prezent, polecamy ją zarówno mieszkańcom naszego miasta jak i gościom odwiedzającym Tarnów.

Na portalu poland.travel zwanej potocznie "travelce" w wersjirosyjskojęzycznej wśród najważniejszych miast znalazł się Tarnów. Dziękujemy Zagranicznemu Ośrodkowi Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie za promocję.