Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Hotelarze odchodzą od kategoryzowania obiektów – mówi wiceprezes Thermaleo & Uzdrowiska Szczawnica Helena Mańkowska. Ponieważ kategoria i liczba gwiazdek w dzisiejszych czasach nie ma tak naprawdę znaczenia. Kategoryzacja była bardzo ważna, kiedy internet był mało popularny. Ludzie, szukając hotelu przyglądali katalogi i sugerowali się ich liczbą. Dzięki temu mogli przewidzieć, jaki standard będzie mieć określony obiekt. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Portale typu Booking czy Tripadvisor zmieniły sposób, w jaki ludzie wybierają hotel, apartament czy pensjonat.

Goście nie zawsze chcą, by w pokoju hotelowym było biurko czy TV. Tymczasem od lat przepisy narzucają tego rodzaju wyposażenie.

Airbnb - pod tym nieco tajemniczym skrótem kryje się nazwa największego portalu pośredniczącego pomiędzy osobami oferującymi mieszkanie na wynajem a wynajmującymi - najczęściej na krótki, kilkudniowy pobyt turystyczny w danym mieście. W Krakowie spotkali się przedstawiciele kilkunastu polskich miast, aby dyskutować o plusach i minusach najmu krótkoterminowego.

Zła wiadomość dla wszystkich zapominalskich. Jeżeli zostawicie coś w hotelu, nie liczcie na to, że skontaktują się z wami i poinformują o zgubie. To wy musicie zainicjować kontakt.

Relacja blogerów z Hiszpanii - pobyt w Dworku Prezydenckim w Zgłobicach.

Średnio o 33,5 procent więcej niż rok wcześniej zapłacili za grudniowy nocleg w jednogwiazdkowym hotelu klienci serwisu Hotele.pl.

„Miła obsługa, dostęp do internetu bez problemu, czyste pokoje i łazienki. lokalizacja dobra , smaczne jedzenie , śniadanie duży wybór potraw, klimatyzacja w pokoju duże udogodnienia zwłaszcza w upalne dni., wygodne łóżka.”

Z cyklu „Warto zatrzymać się w hotelu w Tarnowie” (pisownia oryginalna):

„Za każdym razem gdy odwiedzam Tarnów, wybieram ten hotel, dlatego, że cenię go za wygodę, miłą atmosferę, komfort, ciszę i spokój i za doskonałą lokalizację…”

Rada hoteli, czyli najwyższy organ Fundacji, podczas jesiennego zebrania wybrała nowego prezesa. Został nim Krzysztof Jędrocha. Zastąpił na stanowisku, Tadeusza Cieślika, który w czerwcu złożył  rezygnację.

Hotele prześcigają się w atrakcjach, jakie przygotowują dla swoich gości. Coraz więcej powstaje resortów, które swoją ofertą wypełniają czas i angażują ich mieszkańców do najróżniejszych aktywności.

Archiwalne