Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka odwołał Marka Olszewskiego ze stanowiska prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.Powodem była skandaliczna wypowiedź prezesa POT o braku potrzeby promowania się Polski Auschwitz i Muzeum Polin.

Trzecia edycja Akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.

Zrób selfie z i. Na Instagramowym profilu Polska.travel rusza dziś konkurs #mamgwiazdke. 

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to akcja o charakterze handlowym (sprzedaż usług poza sezonem) i promocyjnym (namawiająca do planowania wypoczynku poza sezonem urlopowym). Zapraszamy do udziału w Akcji.

Zwrot w sprawie konkursu na stanowisko prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Niedawno rekomendację ministra sportu i turystyki na to stanowisko otrzymał Rafał Gucia. Nie obejmie on jednak tego stanowiska.

Gwiazdki kategoryzacyjne pojawiły się po raz pierwszy na drzwiach i w pomieszczeniach centrów i punktów „IT”, przed sześcioma laty. Ich posiadanie potwierdza, że placówka działa zgodnie z zasadami i standardami Polskiego Systemu Informacji Turystycznej i wcześniej przeszła pomyślnie przez szczegółową procedurę komisji certyfikacyjnej.

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Rafał Szmytke, został wczoraj odwołany przez ministra sportu i turystyki Witolda Bańkę.

Jan Wawrzyniak obejmie nową placówkę zagraniczną Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie. W Berlinie na stanowisku zastąpi go Paweł Lewandowski.

Jeszcze dziś, 5 marca, w godz. 11-14 pod adresem http://maxmediastream.com/POTlive prowadzona jest transmisja telewizyjna z targów ITB w Berlinie.

- Spotkanie szesnastu regionalnych organizacji turystycznych z siedemnastym regionem, jakim jest Polska Organizacja Turystyczna, to zawsze ważne wydarzenie – mawia z wystudiowaną powagą, choć oczywiście półżartem Zbigniew Frączyk, prezes Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych. Powtórzył tę ulubioną sentencję na zakończenie spotkania, 18 stycznia, które dotyczyło planowania działań podejmowanych wspólnie w tym roku, przyszłym, a także latach następnych.

Archiwalne