Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Grzegorz Biedroń zastąpił Leszka Zegzdę, który sam zrezygnował z pełnionej funkcji.

Dziś rozpoczęło się zgłaszanie kandydatów do plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski 2018. Zachęcamy do zgłaszania atrakcji turystycznych, wydarzeń przyciągających tłumy, gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów i hoteli, miast i gmin stawiających na turystykę, a także osób, które swoją pracą, pasją i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju branży. Zgłoszenia trwają do 3 sierpnia.

W związku z rozpoczęciem kolejnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT, zapraszamy Państwa do zgłaszania Państwa produktów turystycznych, do 14 września br.

14 czerwca, w piątek, w Krakowie odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo – wyborcze Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Zostały wybrane nowe władze na V kadencję, na lata 2018-2022. Prezesem został Leszek Zegzda, który jest jednocześnie Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego odpowiedzialnym za turystykę, natomiast wśród członków zarządu po raz kolejny znalazł się Marcin Pałach (nieprzerwanie w Zarządzie MOT od 2005 roku) - dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji. Obecnie skład zarządu MOT liczy 15 członków.

Tradycji musi stać się zadość więc i w tym roku zapraszamy na VII TZT w miejscu wam już znanym czyli na ul. Piłsudskiego pod basenem TOSiR na parkingu restauracji Osteria. W tym roku atrakcji nie zabraknie i jak zwykle zapewniamy moc nagród konkursów oraz gwarancje świetnej zabawy oraz mamy nadzieje że licznie przybędziecie wraz ze swoimi dopieszczonymi autami na ten jakże ważny event w kalendarzu tuningowym…

Pielgrzymi, którzy z całego świata przyjadą do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II, będą mogli bliżej poznać region, z którego wywodził się Karol Wojtyła. W Rzymie od czwartku do poniedziałku będzie stacjonował Camper Małopolski.

…Z kolei pierwszą nagrodę za najlepszą ofertę polskiego regionu odebrała Małopolska Organizacja Turystyczna, która do centrum targowego przy ul. Marsa w Warszawie zjechała swoim białym kamperem zdobionym sznurem czerwonych korali….

Małopolska rusza w trasę po Europie by pokazać, co ma najlepszego do odkrycia!

Symbol naszego regionu – czerwony koral – rusza na podbój Europy! Praga, Brno, Bratysława, Koszyce, Budapeszt to tylko niektóre z europejskich miast, jakie odwiedzi Camper Małopolski – mobilna wizytówka regionu. Podczas drugiej już trasy Camper dotrze do Czech, Słowacji i Węgier i tam wśród mieszkańców i przebywających turystów rozsławi piękno Krakowa i jego okolic.

Już czternasty raz rozpoczynamy Wielkie Odkrywanie Małopolski, plebiscyt, w którym wyłaniamy i promujemy to, co nasz region ma najlepszego do zaoferowania turystom. Przez te wszystkie lata udało nam się stworzyć pokaźną bazę wartych zobaczenia atrakcji, sprawdzonych miejsc noclegowych i lokali, w których serwowane jest naprawdę dobre jedzenie.

Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach ogłoszonego przez Wojewódzki
Urząd Pracy w Krakowie projektu "KONSERWATOR - program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia" poszukuje do pracy dwóch osób na staż zawodowy.

Archiwalne