Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Polska znalazła się w gronie 10 najlepszych wystawców na międzynarodowych targach turystycznych ITB 2017 w Berlinie. Best Exhibitor Award ITB 2017 dla polskiego stoiska narodowego, które w tym roku wyróżniało się przede wszystkim elementami mającymi dawać złudzenie, że jest się na prawdziwych ścieżkach i szlakach rowerowych.

- Polska powinna mieć kosz z gotowymi produktami turystycznymi, jak teraz ma skrzynki z jabłkami, żeby każdy mógł sobie coś wybrać – mówi wiceminister sportu i turystyki Dawid Lasek, który odwiedził pierwszego dnia międzynarodowych targów turystycznych w Berlinie polskie stoisko

Na jednym z blogów znaleźliśmy taki wpis: „Na koniec dodam jeszcze, że bardzo muszę pochwalić Informację Turystyczną w Tarnowie. Pracują tam bardzo mili i uprzejmi ludzie, a także jest to miejsce bardzo dobrze zaopatrzone w materiały reklamowe zarówno Tarnowa jak i okolic, a także całego województwa. Wyszłam stamtąd bardzo dobrze zaopatrzona i od razu z planami na kolejne wyjazdy”

 

Jeszcze dziś, 5 marca, w godz. 11-14 pod adresem http://maxmediastream.com/POTlive prowadzona jest transmisja telewizyjna z targów ITB w Berlinie.

Miło nam poinformować, że polskie stoisko, podczas tegorocznych międzynarodowych targów turystycznych ITB w Berlinie, w kategorii Europa otrzymało tytuł SECOND BEST EXHIBITOR ITB 2014. Pierwsze miejsce zajęła Austria. Nagrodę odebrał Jan Wawrzyniak Dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Berlinie.

Organizowane corocznie od 1966 roku Targi Turystyczne ITB w Berlinie co roku gromadzą tłumy ludzi związanych z turystyką, zainteresowanych rozwojem i pogłębianiem relacji biznesowych oraz na bieżąco śledzących trendy w branży. Delegacji z Małopolski odwiedzającej targi przewodniczy członek Zarządu Jacek Krupa. Obecni są również: radny województwa i prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej Leszek Zegzda oraz dyrektor Departamentu Turystyki, Sportu i Promocji UMWM Elżbieta Kantor.

Po raz kolejny Tarnów promował się na największej imprezie turystycznej świata – ITB w Berlinie. W 46 edycji targów udział wzięło ponad 11 000 wystawców z 187 krajów. Organizatorzy zarejestrowali blisko 200 000 zwiedzających z czego 59 000 to mieszkańcy Berlina i okolic.

Godziny otwarcia TCI w weekend majowy:

1 - 4 maja, codziennie od 9 do 17

Godziny otwarcia TCI od 5 maja do 30 września:

Poniedziałek – Piątek: 8-20

Soboty, niedziele i święta: 9-17

sobota - 9.00 –14.00

niedziela - nieczynne

poniedziałek - nieczynne

Tarnowskie Centrum Informacji po raz kolejny promowało Tarnów i region tarnowski na największych targach turystycznych na świecie - ITB w Berlinie. Organizatorzy szacują iż, targi corocznie odwiedza ok. 150 tysięcy osób, a swoją ofertę prezentuje ponad 10 tys. wystawców z ponad 180 państw całego świata.

Archiwalne