Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza w najbliższy weekend do Starych Żukowic k/ Tarnowa (15 km) na pierwsze zawody tegorocznej serii Roleski 4 Spins Circuit.

Statystyki przedstawiające ilości osób poszkodowanych w wypadkach drogowych budzą przerażenie. Ważne jest, aby ludzie mieli świadomość o aktualnym stanie bezpieczeństwa na drogach.

Światowa czołówka wspinaczy sportowych gościć będzie w najbliższy weekend w Tarnowie. Już w sobotę odbędzie się pierwsza tegoroczna eliminacja Pucharu Świata w konkurencji wspinaczki na czas, w której udział wezmą zawodnicy między innymi z Rosji, Chin, Wenezueli oraz Polski.

W dniu 01 marca (niedziela) 2009 roku organizowane są pod patronatem AUTO MOTO KLUB TARNOWSKI zawody kartingowe. Będą to pierwsze z cyklu zawodów odbywających się na torze kartingowym Daytona - Tarnów.
 

 Szczegóły na afiszach oraz na www.daytona-tarnow.pl

www.daytona-tarnow.eu

Agata Mróz-Olszewska jest idealną kandydatką na patronkę jednej z tarnowskich ulic. Tę nazwę mogła by nosić część obecnej ul. Grottgera. Decyzja należeć będzie do miejskich radnych.

Więcej pieniędzy, a co za tym idzie więcej atrakcji - samorząd przygotowuje atrakcje na czas ferii zimowych.

Auto Moto Klub Tarnowski zaprasza wszystkich chętnych na zawody dla kierowców-amatorów w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbędą się w niedzielę - 11 stycznia. Znani i lubiani przez kibiców tegoroczni Mistrzowie Polski GSMP Paweł Kopacz i Waldek Janecki wystarują jako goście w 3.SuperSprincie o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa! Również Michał Bębenek potwierdził udział w SuperSprincie.

Ruszył właśnie wyciąg narciarski na Lubince. Blisko kilometrowy dynamiczny miejscami zjazd od lat przyciąga amatorów nart i desek z całego regionu.

Archiwalne