Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Za oknem zimno a my zapraszamy na kolację w ciepłym, chorwackim klimacie do Pasażu, już w najbliższy czwartek, godz. 20.00 w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji. 

Wina, wina, wina, dajcie... Zadorę odwiedzajcie!

W najbliższy weekend, IV Wielkie Tarnowskie Dionizje zagoszczą w Winnicy Państwa Michałowskich w Szczepanowicach.

Już jutro kolejny czwartkowy wieczór winny w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji. W restauracji U Jana zagoszczą wina i dania z Australii. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, tym razem do Krakowa na tajemniczą degustację. Zapowiada się niezwykły wieczór, już jutro (poniedziałek)!

Jeszcze niecałe dwa dni (czwartek) dzielą nas od wieczoru włoskiego w Hotelu Tarnovia w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji.

Zapraszamy na winną przygodę do Janowic - miejsca niezwykłego! 
Oprócz zwiedzania winnicy będzie można skosztować naszych win, jednak główną atrakcją będzie winobranie. Każdy chętny otrzyma specjalne nożyce i będzie mógł przez chwilę spróbować swoich sił w zbiorach. :-)

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji!

Już 25 września 2015 roku dziewiąta edycja Małopolskiej Nocy Naukowców!

Założyciel Teatru Cricot 2 w Krakowie, Tadeusz Kantor uczęszczał do I LO w Tarnowie. Zanim obejrzycie film (http://www.rmf24.pl/kultura/news-pierwsze-zdjecia-z-planu-filmu-o-kantorze-borysa-szyca-nie-p,nId,1876028) o życiu Kantora wybierzcie się dzisiaj na spacerek po Tarnowie w towarzystwie jego córki Doroty Krakowskiej, poznajcie miejsca związane z jego osobą, w tym to, w którym niegdyś stał dom, w którym mieszkał…   

 

Zapraszamy na kolejny weekend warsztatów rzemiosła w ramach akcji: OTWARTE PRACOWNIE, czyli cyklu wakacyjnych spotkań w pracowniach twórców Szlaku Rzemiosła Małopolski. To doskonała okazja do tego, by podejrzeć rzemieślników przy pracy i samemu spróbować swoich sił w rękodziele.

Archiwalne