Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Trwa trzeci tydzień IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, imprezy zorganizowanej przez Tarnowską Organizację Turystyczną, a współfinansowanej z budżetu Tarnowa. Już jutro wieczór chorwacki w restauracji Pasaż.

Kto jeszcze nie wie jak łączyć wino z potrawami, będzie miał okazję poznać tajniki tej trudnej sztuki na kolejnych warsztatach winnych organizowanych podczas IV Wielkich Tarnowskich Dionizji w Hotelu Krzyskim, 16 października, godz. 19.00. 
Zachęcamy do udziału!

Za oknem zimno a my zapraszamy na kolację w ciepłym, chorwackim klimacie do Pasażu, już w najbliższy czwartek, godz. 20.00 w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji. 

Wina, wina, wina, dajcie... Zadorę odwiedzajcie!

W najbliższy weekend, IV Wielkie Tarnowskie Dionizje zagoszczą w Winnicy Państwa Michałowskich w Szczepanowicach.

Już jutro kolejny czwartkowy wieczór winny w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji. W restauracji U Jana zagoszczą wina i dania z Australii. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, tym razem do Krakowa na tajemniczą degustację. Zapowiada się niezwykły wieczór, już jutro (poniedziałek)!

Jeszcze niecałe dwa dni (czwartek) dzielą nas od wieczoru włoskiego w Hotelu Tarnovia w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji.

Zapraszamy na winną przygodę do Janowic - miejsca niezwykłego! 
Oprócz zwiedzania winnicy będzie można skosztować naszych win, jednak główną atrakcją będzie winobranie. Każdy chętny otrzyma specjalne nożyce i będzie mógł przez chwilę spróbować swoich sił w zbiorach. :-)

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji!

Już 25 września 2015 roku dziewiąta edycja Małopolskiej Nocy Naukowców!