Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Jak w duecie smakują wino i lody? Tego możesz się dowiedzieć podczas nietypowej kolacji w Restauracji "Tatrzańska" w piątek, godz. 19.00.

Tarnowskie Muzeum Okręgowe ma aż dwie dobre informacje dla milusińskich. Po pierwsze dzieci, któe odwiedzą placówkę zastaną w niej specjalne plansze ułatwiające zwiedzanie, a po drugie, w muzeum ruszają warsztaty... lalkarskie.

Już w czwartek zagoszczą w Tarnowie gorące klimaty, tym razem w hiszpańskim wydaniu. Na kolejne wydarzenie IV Wielkich Tarnowskich Dionizji zapraszamy do Hotelu Krzyskiego, godz. 19.00 

Trwa trzeci tydzień IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, imprezy zorganizowanej przez Tarnowską Organizację Turystyczną, a współfinansowanej z budżetu Tarnowa. Już jutro wieczór chorwacki w restauracji Pasaż.

Kto jeszcze nie wie jak łączyć wino z potrawami, będzie miał okazję poznać tajniki tej trudnej sztuki na kolejnych warsztatach winnych organizowanych podczas IV Wielkich Tarnowskich Dionizji w Hotelu Krzyskim, 16 października, godz. 19.00. 
Zachęcamy do udziału!

Za oknem zimno a my zapraszamy na kolację w ciepłym, chorwackim klimacie do Pasażu, już w najbliższy czwartek, godz. 20.00 w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji. 

Wina, wina, wina, dajcie... Zadorę odwiedzajcie!

W najbliższy weekend, IV Wielkie Tarnowskie Dionizje zagoszczą w Winnicy Państwa Michałowskich w Szczepanowicach.

Już jutro kolejny czwartkowy wieczór winny w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji. W restauracji U Jana zagoszczą wina i dania z Australii. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, tym razem do Krakowa na tajemniczą degustację. Zapowiada się niezwykły wieczór, już jutro (poniedziałek)!

Jeszcze niecałe dwa dni (czwartek) dzielą nas od wieczoru włoskiego w Hotelu Tarnovia w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji.