Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Zapraszamy na kolejny, dionizyjski wieczór. Tym razem rozgrzeje nas klimat Portugalii w Restauracji Kasyno. Podczas wieczoru degustacja wspaniałych win oraz niepowtarzalnych dań kuchni portugalskiej. 

Dwa tysiące flag czeka na mieszkańców Tarnowa, którzy wezmą udział w tegorocznej akcji „Flaga na samochód”. Jutro, 30 października, od godziny 9 rusza 14. edycja tej akcji. 

W dniu 8 listopada 2015r. zapraszam na Inauguracyjną wycieczkę Tarnowskiego Klubu 80 Rowerów. Start z tarnowskiego rynku o godz. 9:00. Udajemy się w kierunku lasów wierzchosławickich gdzie zrobimy rundkę po ścieżce przyrodniczej. Do przejechania dystans ok. 40km w tempie spacerowym. Powrót do Tarnowa ok. godz. 13:00

W czwartek, 29 października o godz. 19 w Restauracji Hotelu "Pod Dębem" w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, odbędzie się prelekcja wraz z degustacją win z najbardziej "winiarskich" krajów świata oraz ich topowych, najbardziej znanych win.

Z winem przez świat? Dlaczego nie! Na tą niezwykłą, winiarską podróż dookoła świata zaprasza Restauracja Hotelu "Pod Dębem" w kolejny dionizyjski czwartek, godz. 19.00.

Jak w duecie smakują wino i lody? Tego możesz się dowiedzieć podczas nietypowej kolacji w Restauracji "Tatrzańska" w piątek, godz. 19.00.

Tarnowskie Muzeum Okręgowe ma aż dwie dobre informacje dla milusińskich. Po pierwsze dzieci, któe odwiedzą placówkę zastaną w niej specjalne plansze ułatwiające zwiedzanie, a po drugie, w muzeum ruszają warsztaty... lalkarskie.

Już w czwartek zagoszczą w Tarnowie gorące klimaty, tym razem w hiszpańskim wydaniu. Na kolejne wydarzenie IV Wielkich Tarnowskich Dionizji zapraszamy do Hotelu Krzyskiego, godz. 19.00 

Trwa trzeci tydzień IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, imprezy zorganizowanej przez Tarnowską Organizację Turystyczną, a współfinansowanej z budżetu Tarnowa. Już jutro wieczór chorwacki w restauracji Pasaż.

Kto jeszcze nie wie jak łączyć wino z potrawami, będzie miał okazję poznać tajniki tej trudnej sztuki na kolejnych warsztatach winnych organizowanych podczas IV Wielkich Tarnowskich Dionizji w Hotelu Krzyskim, 16 października, godz. 19.00. 
Zachęcamy do udziału!

Archiwalne