Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Tylko podczas Wszystkich Świętych na ratowanie niszczejących nagrobków na jednej z najstarszych polskich nekropolii zebrano więcej niż podczas całej kwesty w ubiegłym roku.

Wybierz się w pasjonującą podróż „Małopolskim Szlakiem Ogrodów Ozdobnych, Użytkowych i Edukacyjnych”. To przedsięwzięcie, które połączyło już 27 miejsc, a w tym m. in.: Ogród Jana Pawła II w Inwałdzie, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Ogród Magiczny w Muszynie, założenie zamkowo-ogrodowe w Pieskowej Skale oraz Ogródek Edukacyjny przy Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej. Za realizację projektu odpowiada Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA z Rzuchowej w gminie Pleśna w powiecie tarnowskim.

Najnowszy album Marka Tomaszewskiego pt. "Tarnów - Wielka Wojna 1914-1918" jest już dostępny. Publikację mozna zakupić w siedzibie Tarnowskiego Centrum Informacji (ul. Rynek 7)

Polski Związek Hodowców Kanarków i Patków Egzotycznych, Odddział Tarnów, zaprasza na wystawę która odbędzie się w dniach 10-11 listopada w Klubie Gwiazda przy ul. Kopernika 7 w Tarnowie.

Archiwalne