Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Małopolska Organizacja Turystyczna ogłasza nabór na uczestników Targów Regionów i Produktów Turystycznych, które odbędą się w dniach 17-19 lutego 2017 roku w Poznaniu oraz Targów ITB, które odbędą się w dniach 8-12 marca 2017 roku w Berlinie.

W miniony weekend Tarnowskie Centrum Informacji wspólnie z miastem Kraków na stoisku Małopolskim promowało Tarnów na XVIII Targach Turystyki i Wypoczynku „LATO 2014” w Warszawie. Głównym elementem stoiska był camper. Stoisko cieszyło się ogromnym powodzeniem zwiedzających.

Po raz kolejny miasto promowało się na największych targach turystycznych na świecie - ITB w Berlinie!

Podobnie, jak w latach ubiegłych tak i tym razem Tarnów promował się obok
Krakowa i Zakopanego na wspólnym stoisku Małopolski w ramach stoiska
narodowego organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Tarnów kusił
"ciepłem", preclem oraz taninówką. Dla zwiedzających przygotowano
niemieckojęzyczne foldery, mapki i ulotki.

Organizowane corocznie od 1966 roku Targi Turystyczne ITB w Berlinie co roku gromadzą tłumy ludzi związanych z turystyką, zainteresowanych rozwojem i pogłębianiem relacji biznesowych oraz na bieżąco śledzących trendy w branży. Delegacji z Małopolski odwiedzającej targi przewodniczy członek Zarządu Jacek Krupa. Obecni są również: radny województwa i prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej Leszek Zegzda oraz dyrektor Departamentu Turystyki, Sportu i Promocji UMWM Elżbieta Kantor.

Po raz kolejny Tarnów promował się na największej imprezie turystycznej świata – ITB w Berlinie. W 46 edycji targów udział wzięło ponad 11 000 wystawców z 187 krajów. Organizatorzy zarejestrowali blisko 200 000 zwiedzających z czego 59 000 to mieszkańcy Berlina i okolic.

Konkurs „Turystyczne Odkrycia 2012” - Do 10 lutego trwa konkurs „Turystyczne Odkrycie 2012”, realizowany przez www.TargiTurystyczneOnline.pl.

Mediolan, Berlin, Paryż, Wiedeń oraz Budapeszt - to zagranicą, a w kraju Katowice, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Łódź i Kraków - to miasta, w których tej wiosny promowany będzie Tarnów wraz z ziemią tarnowską.

Miasto Tarnów poprzez Wydział Marki Miasta i Tarnowskie Centrum Informacji wspólnie z Powiatem Tarnowskim uczestniczyło w dniach 12 - 14 lutego br. w otwierających sezon turystyczny 2010 Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu.

Archiwalne