Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Tym razem o ścieżkach rowerowych.

Zalasowa k. Tarnowa. Porzucił pracę leśnika i założył wioskę indiańską

W sierpniowe czwartki i piątki w godzinach 14.00-16.00  będzie można bezpłatnie przejechać się powozem konnym po ulicy Wałowej. Bryczka swój przystanek początkowy będzie miała na Wałowej od strony Lwowskiej. Z tej wakacyjnej atrakcji będzie mógł skorzystać każdy chętny. 

Tarnowskie Centrum Informacji, zaprasza po raz kolejny na cykl wakacyjnych „Spacerków po Tarnowie”. W tym roku spacerować będziemy aż 5 razy – tyle niedziel liczy tegoroczny sierpień:

Tarnów zatrudni Diabła po to, by ożywić centrum miasta. Sławny mim, Rafał Śpiewak, już w sierpniu pojawi się na ulicy Wałowej w Tarnowie. Będzie letnią atrakcją dla turystów i mieszkańców a także ratunkiem na wymierające centrum miasta. "Biegun Ciepła" ma bowiem już od jakiegoś czasu problem z opustoszała starówką. Uliczni artyści maja sprawić, że mieszkańcy ponownie zaczną zaglądać w okolice centrum i na tarnowski Rynek.

Szukasz nowych pomysłów na promocję swojego lokalu gastronomicznego? Pamiętaj, że obniżki cen to nie wszystko! Zobacz listę propozycji portalu dla-gastronomii.pl. Wykorzystaj je w swojej restauracji i ciesz się rosnącymi zyskami!

Zapraszamy do lektury, kolejnego artykułu wielbiciela Tarnowa, mieszkańca Bielska-Białej. Tym razem p. Edward zachwyca się architekturą Tarnowa!

Wakacje na półmetku, nie jest to jednak powód do zmartwień. Przed nami sierpniowe atrakcje, które z pewnością przysporzą mieszkańcom wiele radości. Twórcy sztuk ulicznych z całej Polski przyjęli zaproszenie do naszego miasta.  Każdy znajdzie coś dla siebie.

Tak o swoim miejscu pracy mówi załoga Tarnowskiego Centrum informacji. Pierwsza pomoc, książka telefoniczna i przyrodniczy omnibus - to tylko niektóre funkcje, jakie często muszą połączyć. Jak się okazuje klienci tarnowskiej informacji turystycznej nie raz zgłaszają się z zaskakującymi pytaniami. 

Archiwalne