Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Tarnowska Organizacja Turystyczna złożyła do UMWM wniosek o dofinansowanie projektu pn. Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego "Trasy Rowerowe Pogórza". Jego całkowita wartość wynosi 14 163 313,49 zł, z czego 9 927 093,43 zł, miałoby stanowić dofinansowanie z RPO. 

Najstarszy zegar ratuszowy znajduje się w Tarnowie?

Szacunki biur podróży pokazują, że rynek wyjazdów służbowych w Polsce systematycznie rośnie. Aż 92 proc. średnich firm wysyła pracowników w podróż służbową - wynika z badania Diners Club Polska „Podróże służbowe i kondycja polskich firm”. Delegacje zdarzają się również często w małych firmach (42 proc.) oraz nieco rzadziej w mikrofirmach (29 proc.).

Największy małopolski drewniany kościółek znajduje się w regionie tarnowskim?

Wystawa "Świat zmysłów" to ciekawa ekspozycja interaktywna. Ponad 30 stanowisk prezentuje najprzeróżniejsze zagadki i ciekawostki związane z działaniem podstawowych zmysłów człowieka: wzroku, słuchu, węchu, smaku i dotyku. 

Płatne schowki, brak systemu rozrywki pokładowej, dodatkowe opłaty za wszystko, ale też znacznie szybszy internet – linie lotnicze na naszych oczach zmieniają się nie do poznania.

Kościół parafialny w Skrzyszowie koło Tarnowa ma 500 lat.

Rafał Nijak dokonał rekonstrukcji zabudowań kompleksu dawnego klasztoru bernardynów w Tarnowie. Tylko zobaczcie...

17 lutego na ekrany polskich kin wejdzie film ‚Zerwany kłos’ – dramat historyczny o męczeństwie bł. Karoliny Kózkówny w reżyserii Witolda Ludwiga.

W terminie od dnia 17 lutego do dnia 3 marca 2017 roku w województwie odbędą się konsultacje społeczne dotyczące projektu nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Małopolski

Archiwalne