Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Choć kody QR są obecnie jedną z najgorętszych technologii, dla celów turystycznych wykorzystywane są raczej rzadko, a szkoda. Może przykład Rio de Janeiro będzie inspiracją?

Od dnia 1 lutego 2013 r. wchodzi w życie Uchwała Nr XXVIII/403/2012 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 29 listopada 2012 r. w sprawie ustalenia cen urzędowych za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym w zakresie zadania o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich.

W sobotę 2 lutego, o godz. 20:10 na antenie TVP2 rozpocznie się gala finałowa wyborów najpiękniejszej Polki - Miss Polonia 2012. Jedną z kandydatek do tego tytułu będzie pochodząca z Tuchowa Paulina Mróz.

Pod koniec marca Tarnów będzie gospodarzem „Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej”. To duże międzynarodowe wydarzenie, podczas którego w mieście gościć będą prezydenci Węgier i Polski oraz delegacje miast z obu krajów.

Zapraszamy na wyjątkowy recital Piotra Kity

- laureata „Drogi do Gwiazd” oraz finalisty „Must be the Music”

W minioną niedzielę wystartował kulinarny projekt Tarnowianie Gotują w Hotelu Tarnovia. Pierwszym znanym tarnowianinem, jaki zadebiutował na ekranie w roli kucharza była posłanka Urszula Augustyn. Przygotowana wg jej przepisu indyjska rozkosz wzbudziła ogólne uznanie licznie zgromadzonych w Tarnovii smakoszy. Ciepło na temat dania wypowiedziało się także jury.

TCI oferuje specjalny zestaw „ciepła z Tarnowa” na mroźne dni. Tylko teraz w cenie 20 zł „ciepło z Tarnowa” i ciepła czapka z logo Tarnowa. Teraz możesz zabrać „ciepło tarnowskie” gdzie tylko zechcesz!

Takiej zabawy jeszcze nie było! Otwarliśmy dla Ciebie wymarzone miejsce rozrywki.

W najbliższą niedzielę 27 stycznia 2013, w godz. 13:00 – 16:00 do Gospodarstwa Agroturystycznego„Filipówka na Podlesiu(www.filipowka.dobrynocleg.pl) w Uniszowej (Gmina Ryglice) na rozpoczęcie sezonu kuligowego, zjazdów na workach ze słomą i sankach. Zabierzcie : rodzinę, przyjaciół, znajomych, kolegów i koleżanki z pracy na zimowe szaleństwa na świeżym powietrzu.

Podczas gdy tablety zaliczają się coraz częściej do podstawowego wyposażenia miłośnika technologii, niektóre hotele idą o krok dalej.

Archiwalne