Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Małopolska Organizacja Turystyczna w delegacji! W Berlinie trwają 53. międzynarodowe targi turystyczne ITB Berlin 2019. Małopolskie stoisko odwiedzili już prezes MOT Grzegorz Biedroń, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Tomasz Urynowicz, radni sejmiku Województwa Kinga Skowrońska i Filip Kaczyński oraz dyrektor MOT Paweł Mierniczak w pienińskiej stylizacji.

Organizatorzy Ferien Messe, po raz kolejny ogłosili rekordowo wysoką frekwencję po zakończeniu tegorocznej edycji największej i najbardziej prestiżowej imprezy wystawienniczej branży turystycznej w Austrii. Wzrost zainteresowania ofertą wypoczynku w Polsce odnotowano również na stoisku narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej.

Ponad 155 tys. osób uczestniczyło w tegorocznej edycji wiedeńskich targów Ferien Messe, które połączone były z wystawą Vienna Autoshow. Impreza w stolicy Austrii odbywała się od 9 do 13 stycznia.

Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach realizacji projektu pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” ogłasza nabór dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej na terenie Małopolski na następujące targi zagraniczne realizowane w 2019 roku.

 

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Nowym Jorku zaprasza do udziału w dwóch imprezach targowych w 2019 r.:

  • The New York Times Travel Show 2019 w Nowym Jorku -  25-27 stycznia 2019 r.
  • Travel and Adventure Show 2019 w Los Angeles - 16-17 lutego 2019 r.

Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach realizacji projektu pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” ogłasza nabór dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej na terenie Małopolski na następujące imprezy targowe realizowane w II półroczu roku 2018.

W Wiedniu ruszyły targi turystyczne Ferienmesse Wien organizowane przez Reed Exhibition Messe Wien. Polska Organizacja Turystyczna przygotowała narodowe stoisko, na którym prezentowana jest bogata oferta turystyczna naszego kraju.

Polska znalazła się w gronie 10 najlepszych wystawców na międzynarodowych targach turystycznych ITB 2017 w Berlinie. Best Exhibitor Award ITB 2017 dla polskiego stoiska narodowego, które w tym roku wyróżniało się przede wszystkim elementami mającymi dawać złudzenie, że jest się na prawdziwych ścieżkach i szlakach rowerowych.

- Polska powinna mieć kosz z gotowymi produktami turystycznymi, jak teraz ma skrzynki z jabłkami, żeby każdy mógł sobie coś wybrać – mówi wiceminister sportu i turystyki Dawid Lasek, który odwiedził pierwszego dnia międzynarodowych targów turystycznych w Berlinie polskie stoisko

"Salon de Vacances” są to największe targi turystyczne w Belgii, drugie (po Utrechcie) na terenie Beneluksu, rokrocznie odwiedza je ponad 110 tysięcy odwiedzających. Tarnów oferował francuskojęzyczne oraz anglojęzyczne materiały informacyjne, mapki Tarnowa i regionu oraz liczne ulotki. Sporym zainteresowaniem cieszył się konkurs oferujący “weekend w Tarnowie”, jak również tarniówka i korale. Na stoisku wyświetlany był również filmy promocyjny o Tarnowie.

Archiwalne