Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

W sobotę 12.01.2019 w Radiowym Domu Kultury zostały ogłoszone wyniki głosowania w trzech kategoriach: najlepsza książkę, najlepsze wydarzenie i najlepsza płyta minionego roku.

Z okazji wyjątkowego jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości mamy dla Was konkurs na Instagramie - #PieknaNaszaNiepodlegla.
Zróbcie zdjęcie i pokażcie, co Was w Polsce zachwyca!
Chcemy zobaczyć miejsca, w których czujecie się wolni i szczęśliwi!

Jakie urządzenie dziś stworzyłby genialny tarnowski wynalazca i jak mogły wyglądać projekty jego wynalazków – na te pytania odpowiedzą uczestnicy konkursów „Geniusz Jana Szczepanika dawniej i dziś”, organizowanych przez fundację jego imienia.

Ogłoszony został konkurs na wykonanie projektu pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego. Pomnik stanie przed budynkiem tarnowskiej delegatury Urzędu Wojewódzkiego przy al. Solidarności, a na jego budowę zabezpieczono w miejskiej kasie 350 tysięcy złotych.

Polska Organizacja Turystyczna po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Produkty można zgłaszać do 14 września br.

W związku z rozpoczęciem kolejnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT, zapraszamy Państwa do zgłaszania Państwa produktów turystycznych, do 14 września br.

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs „Co to za miejsce?”, który cyklicznie przez całe wakacje będzie prowadzony na jej turystycznym profilu na Facebooku. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zarząd Tarnowskiej Organizacji Turystycznej zaprasza do udziału w konkursie na Opracowanie koncepcji i projektu winiarskiej pamiątki z regionu.

Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki turystycznej służącej promocji Polskiej Enoturystyki z naciskiem na teren Pogórza.

Zarząd Koła Pszczelarzy Skrzyszów zaprasza do udziału w konkursie literackim o tematyce pszczelej. Celem konkursu jest  zachęcenie utalentowanych dzieci, młodzieży i rodziców do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej. 

Zarząd Koła Pszczelarzy Skrzyszów zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie projektu graficznego logotypu koła. Celem konkursu jest  wybranie znaku wizualizacji graficznej (logotyp), który będzie najlepiej identyfikował się z celami i działaniami stowarzyszenia, będzie rozpoznawalny i niepowtarzalny.

Archiwalne