Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

25 marca 2019 w Warszawie odbyło się posiedzenie Zarządu Forum informacji Turystycznej pod przewodnictwem dyrektora Tarnowskiego Centrum Informacji.

Jak co roku Polska Organizacja Turystyczna, wspierana przez regionalne organizacje turystyczne, przeprowadzi szkolenia dla pracowników punktów i centrów informacji turystycznej.

Polska Organizacja Turystyczna po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Produkty można zgłaszać do 14 września br.

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Nowym Jorku zaprasza do udziału w dwóch imprezach targowych w 2019 r.:

  • The New York Times Travel Show 2019 w Nowym Jorku -  25-27 stycznia 2019 r.
  • Travel and Adventure Show 2019 w Los Angeles - 16-17 lutego 2019 r.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu branży turystycznej rynkiem chińskim, jak również wzrostowej tendencji liczby przyjazdów z Chin, Polska Organizacja Turystyczna identyfikuje Chińską Republikę Ludową jako strategicznie priorytetowy rynek turystyczny w najbliższych latach.

„Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej” to organizowany przez Polską Organizację Turystyczną konkurs, którego celem jest promocja turystyki na obszarach wiejskich.

Aktualne projekty promocyjne realizowane przez Polską Organizację Turystyczną były tematem czerwcowego posiedzenia zarządu Forum Informacji Turystycznej. Spotkanie odbyło się 25 czerwca w Warszawie.

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs „Co to za miejsce?”, który cyklicznie przez całe wakacje będzie prowadzony na jej turystycznym profilu na Facebooku. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka odwołał Marka Olszewskiego ze stanowiska prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.Powodem była skandaliczna wypowiedź prezesa POT o braku potrzeby promowania się Polski Auschwitz i Muzeum Polin.

Trzecia edycja Akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.

Archiwalne