Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

I liga żużlowa. Tarnowianie znakomicie zaprezentowali się w spotkaniu na własnym torze z liderem tabeli i jako pierwsi w tym sezonie pokonali zespół z Piły.

Gazetakrakowska.pl publikuje zdjęcia i wideo z pogrzebu tarnowskiego żużlowca. 

Dobre wiadomości dla kibiców czarnego sportu w Tarnowie. Jak dowiedziało się Radio Kraków, żużlowa spółka Unia Tarnów planuje wprowadzić wiele udogodnień dla kibiców. Będą także tańsze bilety.

Wygraną 50:40 nad Unibaxem Toruń zakończyli żużlowcy Unii Tarnów sezon zasadniczy ligi żużlowej. Ta wygrana zapewniła tarnowianom udział w fazie play off.

Po 7 latach tytuł "Drużynowego Mistrza Polski na Żużlu" wraca do Tarnowa! Po wspaniałym widowisku w "Jaskółczym Gnieździe" w Tarnowie - Mościcach, gospodarze pokonali Gorzowian 51 do 39 (w dwumeczu: 93:86).

Gratulujemy!

9 tysięcy biletów sprzedano do tej pory na niedzielny finał Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu między Azotami Tauronem Tarnów i Stalą Gorzów. Władze klubu wstrzymały już sprzedaż przez internet, tak aby dać szansę zdobycia biletów kibicom z Tarnowa i okolic.

Tauron Azoty Tarnów - z taką nazwą na plastronie w nowym sezonie ekstraligi wyjadą na tor żużlowcy „jaskółek”. Skład tarnowskich żużlowców może wzmocnić jeszcze Przemysław Pawlicki. Na razie trwają rozmowy w tej sprawie.

Archiwalne